• 1
  • 2
  • 3

U subotu, 5. lipnja 2021. na Mariji Bistrici u Nacionalnom Marijanskom Svetištu, pod sv. Misom u 11,00 sati, naš stolački domaći sin o. Stanko Pažin zaređen je za svećenika po rukama kardinala Josipa Bozanića.

Taj su dan sv. red svećeništva primila desetorica ređenika: pet dijecezanskih, tri franjevačka i dva Karmelićanina.

Kako je taj dan u Stocu bila sv. krizma, stolački župnik don Rajko nije mogao poći na ređenje na Mariju Bistricu, a želio je i sve je bilo dogovoreno, međutim došlo je do kolizije termina na koje nismo mogli utjecati. Ali smo zato taj dan našega o. Stanka uključili u svoje molitve i sv. Misu u Stocu koja se također slavila u 11,00 sati. Našemu Stanku od srca čestitamo i dalje se za njega Bogu molimo i Mladu Misu s radošću očekujemo, koja će biti u Stocu, u subotu, 3. srpnja 2021. u 11,00 sati.

Dobri Bože, usliši nam molitve i daj nam dosta dobrih i svetih svećenika koji će nam svete sakramente dijeliti, sv. Mise govoriti i Radosnu vijest s ljubavlju navješćivati.