• 1
  • 2
  • 3
  • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 sati ujutro, osim subote sv. Misa u 20,00 sati.
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati, a danas samo jedna sv. Misa u 8,00 sati.
  • Sv. Mise i priloge još primam samo danas i u ovom tjednu, a u sljedeću nedjelju, 22. kolovoza nemojte više davati ni Mise ni priloge, to neka čeka novoga župnika, a ako je što hitno da ja mogu obaviti dok sam ovdje to može u svaka doba. Ja ću još slaviti sv. Mise u nedjelju, 22. kolovoza i poslije nedjelje do četvrtka i onda prelazim na novu župu, a ovdje dolazi novi župnik, ali nismo daleko, viđat ćemo se. Bogu hvala na svim milostima koja nam je udijelio i kojima nas stalno obasiplje.
  • Sutra, u ponedjeljak, 16. kolovoza je sv. Roko, sv. Misa u Sjekosama i na Trebinji u 11 s.
  • Cnak: imate još novoga broja Cnaka u dnu crkve po cijeni od 4 KM., pa nabavite.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.