• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 sati ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • Jučer je bila Mlada Misa u našoj župi našega o. Stanka Pažina, Bogu hvala sve je lijepo i svečano prošlo i svi smo zadovoljni, Bože nam daj još puno dobrih i svetih svećenika.
 • Danas sv. Misu Zahvalnicu u 8,00 sati predvodi i propovijeda naš mladomisnik o. Stanko.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti Goran Filipović, sin Zvonkin i Milice r. Filipović iz Stoca, naša župa, a nastanjen u Augsburgu i Monika Beno, kći Danijelova i Željke r. Bidić s Hotnja župa Domanovići. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno na Domanovićima u petak, 9. srpnja, ove godine.
 • Braćo i sestre! Pred nama je Ilindan, naš najveći župni blagdan, Patron župe, Dan grada i općine. Već se nalazimo u bližoj pripravi za Ilindan, ovih dana kreću i plakati po Gradu, Župi i okolici.
 • Folklor i Veliki zbor „Mladi“: zajednička kratka proba danas za sve pjevače poslije 3. sv. Mise u Dvorani, a poslije proba za Folklor i u nedjelju isto ovako proba poslije 3. sv. Mise.
 • Ove godine za Ilindan idemo sve redovito: Trodnevnica, ispovijedi s više svećenika, pobožnost sv. Iliji, večernje sv. Mise, svaku večer predvodi i propovijeda po jedna svećenik sa strane, a pjevaju naši zborovi i zborovi gosti.
 • U prvu večer Trodnevnice, subota, 17. VII. bit će „19. Večer Folklora“ u 20,00 s. na Vanjskoj pozornici kod župne crkve: nastupa 10 Društava i klapa, a poslije Folklora pjeva: Marin Previšić i grupa „Kamen“.
 • U utorak, 20. VII. - ILINDAN, naša glavna svetkovina – Sv. Ilija Prorok zaštitnik župe, grada i općine. Svečanu sv. Misu u 11 s., predvodi: Mons. Ivan Štironja, biskup kotorski.
 • A na Ilindan večer opet svi pred crkvu u 21,00 s.: Koncert, pjeva: Zoran Begić-Zoka, prati ga njegov bend, „Dinaridi“. Ulaz slobodan, svi ste pozvani, pozovite i svoje goste i prijatelje iz svijeta. Nek se zna: Stolac taj dan slavi!
 • O svemu ovome više, opširnije i detaljnije u sljedeću nedjelju, kad veće najavljujemo i Trodnevnicu i sve što slijedi.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pa nabavite u dnu crkve po cijeni od 4 KM.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Marija Ilić iz Stoca, za pokoj njezine duše pomolimo se! Oče naš….