• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 s., kao i danas.
 • Mlada Misa: Pred nama je Mlada Misa našega o. Stanka Pažina, imat ćemo Trodnevnicu u Župi za ovaj naš veliki Dan, ali o tome više u sljedeću nedjelju. Ako se još tko nije javio na telefon s pozivnice roditeljima za mladomisnički ručak, molimo vas učinite to danas ili sutra, da znamo točan broj tko dolazi na ručak, a tko je spriječen. Ako tko želi nečim mladomisnika darovati, a neki pitaju, neka se također jave na navedene telefone. Hvala!
 • Braćo i sestre! Pred nama je naš najveći župni blagdan, Patron župe, Dan grada i općine, sv. Ilija Prorok, za koji ćemo se pripremiti Trodnevnicom. Ilindansku sv. Misu trebao je ove godine predvoditi naš mjesni biskup Petar Palić, međutim, zbog neodgodivih obveza našega biskupa koje su iskrsle upravo u to vrijeme, sv. Misu ove godine u 11,00 sati na Ilindan predvodi mons. Ivan Štironja, biskup kotorski.
 • Smotra Folklora bit će na pozornici kod župne crkve u prvu večer Trodnevnice sv. Iliji, u subotu, 17. srpnja u 20,00 s., a poslije Folklora opće pučko slavlje, pjeva grupa „Kamen“ i Marin Previšić iz Neuma.
 • Na Ilindan večer u 21,00 s. Koncert na pozornici kod župne crkve, pjeva: Zoran Begić-Zoka, a prati ga njegov bend. Ulaz slobodan, svi ste pozvani. Svi u Stocu i okolici slavimo sv. Iliju Proroka kao svoga zaštitnika, a potaknimo i druge, nek se zna – Stolac taj dan slavi!
 • Molim sve one koji žele pomoći novčano ili biti sponzori za organizaciju Ilindana, ili Večeri-Folklora, mogu se javiti u Župni ured.
 • U četvrtak, 24. lipnja je Ivanjdan, zaštitnik Kruševa, sv. Misa u Kruševu u 11,00 s., a ispovijed prije sv. Mise, sv. Ivan je zaštitnik Stjepan Krsta, Tasovčića i Hutova, sv. Mise su tamo u 11,00 s., a u utorak na Uočnicu Ivanjdana sv. Misa na Stjepan Krstu u 18,00 s., a prigoda za sv. ispovijed u 17,30 s.
 • U ponedjeljak, 21. lipnja je prvi dan ljeta. Tada je dan najdulji i traje 16 sati, a noć je najkraća i traje 8 sati.
 • Folklor: Proba za sve Folkloraše bit će u nedjelju u 12,00 s., poslije 3. sv. Mise u Dvorani za mlade.
 • Ministrantski susret: Imali smo za naše župne ministrante u četvrtak i bilo je lijepo o čemu možete čitati na našem Župnom portalu.
 • Dume Stolačkog dekanata, naše zajedničke ispovjedničke grupe posjetili smo u prošlu srijedu Pelješki most, pod vodstvom našeg župljanina Zorana Perića inženjera na Pelješkom mostu. Drago nam je da smo vidjeli i obišli ovo remek-djelo današnje mostogradnje, koje će biti ponos Hrvatske, o čemu, također, možete čitati na našem Župnom portalu.
 • CnaK, u dnu crkve imate još prošloga broja CnaKa po cijeni od 4 KM. i Radosnu Vijest po 2 KM.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.