• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 sati ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Sv. Misa u sljedeću nedjelju na sv. Antu u našoj crkvi samo 1: u 9,00 sati, a danas su 2 sv. Mise u crkvi u 8,00 i 9,30 s., a treća sv. Misa na Borojevićima u 11,00 sati.
 • U nedjelju, 13. lipnja na sv. Antu je Dan Oslobođenja Stoca od Jugočetničke armije, ulazak HVO-a u Stolac. Sv. Misa Zahvalnica u Župnoj crkvi u 9,00 s., a prigoda za sv. ispovijed u 8,00 s., tada će i kip sv. Ante biti izložen pred oltarom za molitve i zavjete, a polaganje vijenaca i prigodni program kod Spomenika na Centru za sve hrvatske branitelje bit će poslije sv. Mise u 10,00 sati.
 • Budući smo pri kraju nastavne i vjeronaučne godine, bit će to i svečana sv. Misa - Zahvalnica za svršetak škole i Tebe Boga hvalimo, pa molim svu djecu Osnovne Škole i mlade Srednje Škole da sa svojim ravnateljima, učiteljima, nastavnicima i profesorima budu na ovoj sv. Misi na sv. Antu. Sv. Misu pjeva Mješoviti zbor „Mladi“.
 • Mješoviti zbor „Mladi“ i Folklor proba u nedjelju u 8,30 s., u Dvorani za mlade, pola sata prije sv. Mise-Zahvalnice, koja je u 9,00 sati.
 • U nedjelju, 13. lipnja je sv. Ante, zaštitnik Bačnika, sv. Misa na Bačniku u 11,00 s., a prigoda za sv. ispovijed prije sv. Mise.
 • Ljubinje: I ove godine na Uočnicu blagdana Srca Isusova hodočastimo u Ljubinje u četvrtak, 10. lipnja u našu crkvicu posvećenu Presvetom Srcu Isusovu, sv. Misa u 18,00 s., pjeva „Modra Rijeka“. Autobus od crkve polazi u četvrtak u 17,00 s. i ostala auta koja nam se žele priključiti, autobus je besplatan, a vi mi se ipak javite da znam koliko nas ide, radi mjesta u autobusu. Poštovat ćemo trenutne epidemiološke mjere. Najprije idemo na naše groblje u Ljubinju, pa u crkvu, pobožnost Srcu Isusovu, pa pred crkvom sv. Misa, a poslije Mise čašćenje, ponesite što za jelo, a ponijet će i Dumo što za osvježenje, da ne kvarimo običaj. Povratak u 19,30 sati.
 • U petak je Srce Isusovo: Svečana sv. Misa u Studencima u Svetištu u 19,00 sati..
 • U sljedeću nedjelju, nedjelja po Srcu Isusovu patron župe Čeljevo, sv. Misa u 11,00 sati.
 • Jedna radosna vijest: Jučer se na Mariji Bistrici naš o. Stanko Pažin zaredio za svećenika, Mlada Misa bit će, ako Bog da, u Stocu u subotu, 3. srpnja o. g. Stanko je ovih dana podijelio pozivnice rodbini i prijateljima, svi ste pozvani na Mladu Misu, a rado bih vas sve pozvao i za Mladomisnički ručak koji će biti organiziran na Bišću Polju u svečanoj dvorani Venera, pa ako još tko želi biti dragi gost za Mladomisničkim ručkom, neka se javi za pozivnicu u Župni ured ili Mladomisnikovim roditeljima. Mladiomisnika i dalje preporučam u vaše molitve!
 • Današnja krštenja u 9,30 s. 2:
  • Vid Raguž, Kruševo, rođ. u Mostaru, 24. III. 2021., prvo dijete rod. Ivan Raguž i Viktorija r. Sušac, kum: Matej Marković. Čestitamo!
  • Petra Guto, Borojevići-Greda, rođ. u Mostaru, 24. IV. 2021., treće dijete rodit. Ivan Guto i Katarina r. Šagolj, kuma: Ljubica Andrić. Čestitamo!
 • Još jedna obavijest: U sklopu Stolačkog Kulturnog Proljeća organizira se na Radimlji Vidoška Pjesnička Noć u četvrtak, 10. lipnja o. g. u 18,00 sati. Tad će ujedno biti i Predstavljanje Zbornika. Svi ste pozvani i svi dobro došli, a plakat imate na oglasnoj ploči.
 • Župni vjeronauk: još u sljedeću subotu u 9,00 sati za sve razrede Osnovne škole.
 • CnaK: stigao je novi broj CnaKa ima i o našoj Radimlji, pa nabavite po cijeni od 4 KM.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.