6. Uskrsna nedjelja, 6. svibnja 2018. "B" PDF  | Ispis |  E-mail
  • Sv. Mise kroz tjedan u 18,30 sati, osim subote sv. Misa u 16,00 sati radi vjenčanja
  • Sv. Misa u sljedeću nedjelju je samo jedna u našoj župi: u 8,00 sati, radi Kraljice Mira u Hrasnu, a u Hrasnu je sv. Misa u 11,00 sati, a danas su samo 2 sv. Mise u crkvi: 8,00 s. i 9,30 sati, a 3. sv. Misa na Pješivcu - Novo Groblje u 11,00 sati.
  • Ženidbeni oglasi 3:
    1. Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Bojan Rajič, sin Krešin i Marice r. Obradović iz Stoca, naša župa i Jelena Šutalo kći Ivina i Zdravke r. Papac iz Stoca, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu, u subotu 12. svibnja o. g. u 18,00 sati.
    2. Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Dario Drinovac, sin Vladin i Lenke r. Pranjić iz Mostara, župa Sv. Mateja i Ivana Raguž, kći Dragina i + Slađane r. Papac iz Kruševa, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 12. svibnjja o. g. u 17,00 sati.
    3. Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Zoran Raguž, sin Josipov i Cecilije r. Bošković iz Kruševa, naša župa i Andrijana Utovac, kći Tine i Rose r. Biško iz Lovorja, župa Slivno-Ravno. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno na Slivnu, u subotu, 12. svibnja o. g. u 16,00 sati.
  • Današnje krštenje u 9,30 sati: Rita Perić, Poprati, rođena u Mostaru, 11. III. 2018. četvrto dijete roditelja Dario Perić i Kristina r. Raguž, kuma: Ivana Raguž. Čestitamo!
  • U četvrtak, 10. svibnja je bl. Ivan Marz, zaštitnik Gornje Bitunje, Donje Bitunje i Zabrđa, sv. Misa u Gornjoj Bitunji u 11,00 sati, a prigoda za sv. ispovijed prije sv. Mise.
  • U četvrtak, 10. svibnja je Spasovdan, nezapovjedan blagdan, sv. Misa redovito u 18,30 s.
  • U drugu subotu, 19. svibnja je sv. Misa na Radimlji u 18,00 sati, za naše poginule u Drugom svjetskom ratu i poraću, ali o tome više u sljedeću nedjelju.
  • Mjesec svibanj je Gospin mjesec. Svaku večer u crkvi svibanjska pobožnost, krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje u 18,30 s., osim u subotu u 16,00 s. radi vjenčanja. Svaku večer predmole sva djeca Osnovne škole.
  • Župni vjeronauk: danas poslije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati, a u nedjelju smo u Hrasnu, pa nema vjeronauka.
  • Folklor: proba u petak za sve folkloraše u 20,00 sati.
  • Hodočašće u Hrasno: Kraljici Mira u sljedeću nedjelju, 13. svibnja, idemo malim autima, poći će i naši ministranti koji će ministrirati pod sv. Misom, a idu i naši pjevači koji će pjevati skupa s hrašanjskim zborom u Misi, a nastupit ćemo i u poslijepodnevnom programu u 14,30 s. Neki će ići i pješice u Hrasno, a neki i biciklima, pa neka mi se jave da znadem koliko nas ide i lijepo se ponašajte. Pođite malim autima koji možete, a povratak svatko u svojoj režiji.
  • Jučer smo u subotu, hodočastili u Gospino Svetište u Vepric kod Makarske, bilo je lijepo jedno subotnje poslijepodne provesti u Svetištu, gdje smo imali Križni put, ispovijed, pobožnost i sv. Misu, u kojoj smo molili za čitavu našu župu i o ovome ćete moći čitati i slike pogledati na Portalu naše župe.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.

Home Iz župnih oglasa 6. Uskrsna nedjelja, 6. svibnja 2018. "B"