Kontakt Info

Župa sv. Ilije Proroka

Zrinsko-Frankopanska bb
BiH - 88360 Stolac

tel.: +387 (0) 36 853 005
fax: +387 (0) 36 853 005
mob: +387 (0) 63 357-111
e-mail: rajko.markovic@tel.net.ba

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 19 
3. N. Korizme (Bezimena), 4. ožujka 2018. "B" PDF  | Ispis |  E-mail
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim u petak u 16,30 s. na Križevcu.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 s., a danas samo 1 u 11,00 s.
 • Pokorničko hodočašće u Hrasno: Danas hodočastimo na Pokorničko korizmeno hodočašće u Svetište Kraljice Mira u Hrasno, župe: Stolac, Gradina i Tepčići. Polazak osobnim autima u 14,00 s. od župne crkve ili kad tko može, idemo preko Drenovca. Program u Svetištu: u 15,00 s. Križni put, zatim sv. ispovijed, a u 16,00 s. sv. Misa. Poslije Mise, povratak svojim kućama.
 • U sljedeću nedjelju, četvrtu korizmenu, 11. ožujka: pohodit će nas korisnici i djelatnici Caritasovih radionica za osobe s invaliditetom. Radi se o korisnicima iz tri radionice: „Nazaret“ i „Emanuel“ iz Mostara, te „Betlehem“ iz Čapljine. Ove osobe uz pomoć svojih instruktora izrađuju predmete od različitih vrsta materijala. Svaki njihov proizvod je poseban i originalan. Njihovi proizvodi bit će izloženi i ponuđeni za prodaju pred našom župnom crkvom, poslije sv. Misa. Kupnjom proizvoda pomažemo njihov rad. Naši će gosti s nama u nedjelju biti na sv. Misama, poslije Misa druženje pred crkvom i nabavka njihovih proizvoda, a nakon 3. sv. Mise domjenak i druženje u našoj dvorani.
 • Župni vjeronauk nedjeljama: poslije sv. Misa u 8,00 i u 9,30 s., a danas nema vjeronauka.
 • Tečaj priprave za kršćanski brak u Biskupijskom Centru u Stocu bit će za sljedeći vikend: 9., 10. i 11. III.
 • U petak je Križni put i sv. Misa na Križevcu, počinjemo ispod Križevca u 16,30 sati.
 • CnaK: Imate još novoga broja CnaKa u dnu crkve, pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • Prvopričesnici: Vjeronauk, ispiti i probe subotama u 10,00 s. u župnoj dvorani.
 • Krizmanici: Vjeronauk, ispiti i probe ponedjeljkom i četvrtkom u 17,00 sati.
 • Roditeljski sastanak za sve Prvopričesnike: bit će u sljedeću nedjelju poslije sv. Mise u 9,30 sati iza župnog vjeronauka.
 • Hodočašće u Zagreb: jučer, u subotu, 3. ožujka hodočastili smo na grob bl. kardinala Alojzija Stepinca. Ovo je bilo hodočašće hercegovačkih biskupija predvođeno našim biskupom u koje se uključila i naša župa s tri autobusa i 150 vjernika. Bilo je lijepo, svečano i dostojanstveno, svi smo se vratili prezadovoljni i duhovno obogaćeni, o čemu ćete, uz prigodne fotografije, ovih dana moći čitati na portalu naše župe.
 • Nedjelja solidarnosti: sva današnja lemuzina, po odredbi naših biskupa ide za najpotrebnije župe u BiH, pa molim sve one koji žele još dati svoj prilog za potrebne, a ima ih, sada će 2 naša ministranta stati na vrata crkve pa koliko tko može neka stavi u košarice. Hvala!
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
 

VIDEO: Gospin plač - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Gospin plač" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Video: Zdravo Tijelo Isusovo – Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Zdravo Tijelo Isusovo" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

VIDEO: O mila Majko nebeska - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"O mila Majko nebeska" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Sv. Misa iz Stoca na YouTube-HRT

Sv. Misa iz Stoca 03.03.2013. dostupna na youtube-u

Sv. Misu i portret grada i župe možete pogledati i/ili preuzeti OVDJE!

Home Iz župnih oglasa 3. N. Korizme (Bezimena), 4. ožujka 2018. "B"