Sveta Obitelj, 31. prosinca 2017. "B – Ima malo više oglasa PDF  | Ispis |  E-mail
  • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim na Novu Godinu i Bogojavljenje u 11,00 sati.
  • Svete Mise u sljedeću nedjelju, na Krštenje Gospodinovo, su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati, kao i danas. Molim vas, dolazite redovito na sv. Mise, posebno potičem djecu i mlade, a i mi ćemo na to paziti, Misa je nešto najvažnije u našem vjerskom životu. Vidim po blagoslovu kuća da neke osobe skoro nikako ne viđam u crkvi. Potaknite jedni druge na obvezu nedjeljne sv. Mise.
  • U ponedjeljak-sutra, 1. siječnja je Nova Godina, Mali Božić, Marija Bogorodica, Sv. Misa samo jedna za čitavu župu u 11,00 s. Pjeva Mješoviti zbor „Mladi“. Pod tom Misom zahvalit ćemo Bogu za proteklu godinu pjesmom Tebe Boga hvalimo i pročitati Statistiku u župi. Dođimo svi na ovu sv. Misu, posebno sva djeca i mladi, zahvaliti Bogu za prošlu godinu, a zazvati Božji blagoslov za nastupajuću godinu. Molimo Klub da otvori Igralište u 9,00 s. za parkiranje.
  • U subotu, 6. siječnja je Bogojavljenje-Vodokršte-Sveta Tri Kralja, sv. Misa i blagoslov soli i vode bit će u 11,00 sati. Misu pjeva Mješoviti zbor „Mladi“, pa neka svi pjevači dođu na vrijeme na kor, 15 minuta prije sv. Mise, a ministranti u sakristiju. Molimo Klub da otvori Igralište u 9,00 s. za parkiranje.
  • U ovom tjednu su PP., PS., i PN., ispovijedam pola sata prije sv. Misa.
  • S blagoslovom kuća nastavljam dalje po zakazanom rasporedu, a danas po podne Poprati, Ošanjići, Barane i Njivice, počinjem iz Poprati umjesto u 14,00 s., počet ću u 13,00 s.
  • Tko se želi pokloniti Isusu u Jaslicama i darovati ga, može poslije sv. Mise, a svi prilozi idu za siromašne.
  • Kalendari: U Župnom uredu možete nabaviti kalendare za 2018. od 12 lista po 3 KM. i džepne kalendare po 2 KM.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umrla je naša župljanka Anica Papac iz Gornje Duboke, za pokoj njezine duše pomolimo se! Oče naš…

Home Iz župnih oglasa Sveta Obitelj, 31. prosinca 2017. "B – Ima malo više oglasa