76.8%Bosnia And Herzegovina Bosnia And Herzegovina
0.3%Austria Austria

Prošli mjesec: 1992
4. N. Došašća 24. XII. 2017. "B" PDF  | Ispis |  E-mail
  • Sv. Mise kroz tjedan: na Božić i Stjepandan ponedjeljak i utorak u 11 s., u ostale dane u 7,00 s. ujutro.
  • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
  • Večeras, u nedjelju na Badnji Dan: Božićni program počinje u 23,15 sati (11,15 s.), Ponoćka u ponoća, a poslije Ponoćke opće pučko slavlje predvođeno našim Folklorom. Svi koji nastupaju na Božićnoj ponoćki neka dođu na Badnju večer do 11,00 sati u crkvu.
  • Božićni koncert: Večeras, u nedjelju, na Badnju večer, 24. prosinca, naše HKUD „Stolac“ daje Božićni koncert u 23,15 (11,15) sati, pred Ponoćku u našoj župnoj crkvi sv. Ilije Proroka u Stocu. U koncertu sudjeluju i naše dvije Djevojačke pjevačke skupine „Angelus“ i „Vidoštačka kraljica“ s po jednom božićnom pjesmom. Svi ste pozvani i svi dobro došli na ovaj glazbeni predponoćni božićni program našega domaćega Folklornog društva, večeras u 11,15 sati.
  • Svete Mise sutra u ponedjeljak na Božić: Kruševo u 9,00 s., a u Stocu samo 1 sveta Misa za čitavu župu - pučka u 11,00 sati, a poslije Mise pjesma i veselanje uz čašicu pića pred crkvom.
  • Upozoravam: u crkvenom dvorištu zabranjeno je bilo kakvo pucanje ima i grupa koja će na to paziti.
  • Parkiranje: molimo odgovorne u Klubu da Igralište bude na Badnju večer u 9,00 sati otvoreno za parkiranje i tamo će biti naši momci sa zastavicama za parkiranje, a i Policija će regulirati promet isto tako neka Igralište bude otvoreno i na Božić u 9,00 sati ujutro.
  • Provodimo božićno vrijeme kršćanski i dostojanstveno kako i dolikuje našemu hrvatskom katoličkom puku.
  • Ako se još tko nije ispovijedio, a dolazi iz svijeta radnik, student, bolesnik… ispovijedam još danas, u nedjelju, na Badnji Dan, prije sv. Misa.
  • Adventski koncert: Danas, u 4. Nedjelju Došašća, na Centru Stoca u 16,00 s. održat će se Adventski koncert naše i svih okolnih župa: Rotimlje, Aladinića, Prenja, Domanovića i Stoca. Pozivam vas sve na ovaj veličanstveni koncert na Centru našega grada. Prije Koncerta zazvonit će naša gradska zvona sa zvonika Biskupijskog duhovno-pastoralnog centra u Centru Stoca. Koncert će biti ispunjen bogatim pjevačkim programom naših župa. A na kraju priređujemo veličanstveni „vatromet“ za sve nazočne. Policija će preusmjeriti promet u Ulici Hrvatskih branitelja, a prometnica preko Centra bit će slobodna za promet. Za sve naše sudjelovatelje u programu, generalne probe danas poslije Misa.
  • Pjevači Velikog zbora „Mladi“: generalna božićna proba bila je prošle nedjelje, a svi pjevači dolaziti redovito i na vrijeme na kor za sve sv. Mise u Božićnom vremenu.
  • CnaK: u dnu crkve još imate novoga broja CnaKa po 3 KM., Glas Koncila po 2 KM. i Radosna Vijest po 2 KM.
  • U Župnom uredu, možete nabaviti kalendare od 12 lista 3 KM i džepni kalendar 2 KM.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umrli su naši župljani: Paula Raguž iz Stoca i Josip Pažin iz Stoca, za pokoj njihovih duša pomolino se! Oče naš…

Home Iz župnih oglasa 4. N. Došašća 24. XII. 2017. "B"