68.8%Bosnia And Herzegovina Bosnia And Herzegovina
8.7%Israel Israel
0.3%Austria Austria

Prošli mjesec: 2128
U groblju na Pješivcu Greda-Ćemalovina slavljena sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. PDF  | Ispis |  E-mail
Srijeda, 06 Prosinac 2017 16:24

Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017.U srijedu, 6. prosinca 2017. u groblju na Pješivcu Greda - Ćemalovina u 11,00 sati sv. Misu služio je stolački župnik don Rajko Marković. Na sv. Misi sudjelovalo je veliko mnoštvo vjernika, kako mještana tako gostiju i prijatelja.

Pod sv. Misom mladi su posluživali, čitali i predmolili. Don Rajko je uputio prikladnu propovijed okupljenom puku, naglasivši da je sv. Nikola postigao svetost živeći praktično svoju vjeru pomažući bližnjemu u nevolji i šireći Kristov mir u zajednicama u kojima je djelovao i tako nama dao primjer da se trebamo u duhu vjere posvetiti svome bližnjemu, posebno u ovo sveto adventsko vrijeme.

Poslije sv. Mise domaćini su pozvali svoje prijatelje na obiteljsku gozbu. Dumo je čestitao blagdan, kako domaćima stolačke i aladinske župe, tako i gostima i zaželio svima ugodno, lijepo i prijateljsko nikoljdansko poslijepodne. Poslije sv. Mise Dumu je ove godine ugostila ručkom obitelj Vese Raguža s Rivina.

Kako je zaista lijepo i Bogu ugodno kad se braća i sestre nađu zajedno najprije kod sv. Mise, a onda za obiteljskim stolom.

Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017. Pješivac Greda-Ćemalovina - sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017.

Home Vijesti U groblju na Pješivcu Greda-Ćemalovina slavljena sv. Misa povodom zaštitnika sv. Nikole, biskupa 2017.