Kontakt Info

Župa sv. Ilije Proroka

Zrinsko-Frankopanska bb
BiH - 88360 Stolac

tel.: +387 (0) 36 853 005
fax: +387 (0) 36 853 005
mob: +387 (0) 63 357-111
e-mail: rajko.markovic@tel.net.ba

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 79 
21. N. K. G., 27. kolovoza 2017. "A" PDF  | Ispis |  E-mail
  • Sv. Mise kroz tjedan govorit ću: u ponedjeljak, utorak i srijedu u duhovnim vježbama u Gospinu Svetištu Vepricu kod Makarske, u četvrtak sv. Misa u crkvi u 20,00 s., petak i subotu Mise u crkvi u 7,00 s. ujutro.
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, a danas samo 1 u 8,00 s.
  • U ovom tjednu su PP. PS. i PN. ispovijedam pola sata prije sv. Misa, Prvopričesnici P. S.
  • Folklor: proba za sve folkloraše u petak u 20,00 sati i u nedjelju poslije 3. sv. Mise.
  • U sljedećem tjednu sam u Duhovnim vježbama u Gospinu Svetišu Vepricu kod Makarske od ponedjeljka do srijede na večer, pa se za sve pastoralne potrebe obratite časnim sestrama u Župni ured a one će dalje.
  • Javlja Biskupijski ordinarijat Mostar: Sarkofag s tijelom sv. Leopolda Bogdana Mandića – od četvrtka, 14. rujna do utorka, 19. rujna 2017. godine – hodočastit će iz Padove u Svečev rodni grad, Herceg Novi. Na tom hodočašću zaustavit će se u nekoliko hrvatskih (nad) biskupija. Kompletan program hodočašća imate na oglasnoj ploči.
  • Tečaj priprave za kršćanski brak organizira se ovaj put u Biskupijskom centru u Stocu za čitav naš Dekanat i čitavu Trebinjsku biskupiju, pa molim sve zaručnike koji se planiraju vjenčati ove jeseni i zime do sljedeće Korizme, neka se jave u Župni ured, uzmu potvrdu i pođu na ovaj Tečaj koji je obvezan za vjenčanje. Tečaj će se održati u trećem vikendu devetoga mjeseca 15., 16. i 17. rujna s početkom u 19,00 s., za 3 večeri po 2 predavanja.
  • U drugi petak, 8. rujna je Mala Gospa suzaštitnica naše župe, sv. Misa u 11,00 sati. O proslavi Male Gospe, trodnevnici, procesiji i sv. ispovijedi bit će više u sljedeću nedjelju.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umrla je naša župljanka Anđelka Šutalo iz Stoca, pokopana u Vidovu Polju, za pokoj njezine duše pomolimo se! Oče naš…
 

VIDEO: Gospin plač - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Gospin plač" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Video: Zdravo Tijelo Isusovo – Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Zdravo Tijelo Isusovo" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

VIDEO: O mila Majko nebeska - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"O mila Majko nebeska" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Sv. Misa iz Stoca na YouTube-HRT

Sv. Misa iz Stoca 03.03.2013. dostupna na youtube-u

Sv. Misu i portret grada i župe možete pogledati i/ili preuzeti OVDJE!

Home Iz župnih oglasa 21. N. K. G., 27. kolovoza 2017. "A"