68%Bosnia And Herzegovina Bosnia And Herzegovina
0.4%Japan Japan

Prošli mjesec: 2131
6. Uskrsna nedjelja, 21. svibnja 2017. "A" PDF  | Ispis |  E-mail
  • Sv. Mise kroz tjedan u 18,30 s., osim petak i subotu u 17,00 s., radi vjenčanja i KMNL
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su samo 2 u našoj crkvi: u 8,00 i 9,30 sati, a treću sv. Misu imam na Aladinićima, gore je sv. Krizma u 11,00 sati.
  • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Bojan Zadrić, sin Marinov i Kate r. Petrović iz Čapljine, župa Čapljina i Ivana Obradović, kći Lazareva i Lene r. Matić iz Stoca, naša župa.Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu, u petak, 26.V.o.g. u 18,30 s.
  • Današnje krštenje u 11,00 s.: Mihael Raguž, Stolac, rođ. u Zagrebu, 30. III. 2017. drugo dijete rodit. Marko Raguž i Marija r. Marić, kum: Boris Bošković. Čestitamo!
  • Svibanjska pobožnost i sv. Misa svaku večer u 18,30 s., osim u petak i subotu pobožnost i Misa u 17,00 s. radi vjenčanja i KNL. Četvrtkom klanjanje. Dolazimo rado na Gospine pobožnosti!
  • Krizmanici: vjeronauk i provjera znanja utorkom i četvrtkom u 17,00 sati.
  • Krizmanici: roditeljski sastanak za krizmanike i njihove roditelje u sljedeću nedjelju poslije sv. Mise u 8,00 sati.
  • Folklor: proba danas u 18,00 sati, a u sljedećem tjednu po dogovoru.
  • Župni vjeronauk: i danas i u sljedeću nedjelju poslije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati.
  • U četvrtak, 25. svibnja je Spasovdan, nezapovjedan blagdan, sv. Misa redovito u 18,30 s.
  • U sklopu manifestacije SKP u ovom tjednu održat će se dvije kulturne večeri: jedna u srijedu u 19,00 s. u O. Š. Crnići, Prezentacija učeničkih radova, a druga u subotu, na Hodovu u 20,00s. Predstavljanje zbornika radova o pok. prof. Peri Marijanoviću: U njegovoj se blizini moglo rasti. Podrobnije informacije imate na plakatu i na pozivnici na oglasnoj ploči.
  • KMNL Crkve u Hrvata: Naša župa Stolac ove je godine osvojila prvo mjesto u KMNL Hercegovine. Naše Hercegovačke biskupije ove su godine domaćini Završnice turnira gdje će se natjecati 16 momčadi iz naših raznih nad/biskupija. U četvrtak večer dolaze sve momčadi u Svetište Srca Isusova u Studence gdje će sv. Misu predvoditi don Željko Majić gen. vik. iz Mostara, zatim ekipe idu u goste po Hercegovini. Mi u Stocu primamo predstavnike Dubrovačke biskupije. Stolac igra u Čapljinskoj dvorani u petak sljedeće utakmice: Stolac-Zagreb 9,45; Stolac-Bjelovar 10,40; Stolac-Dubrovnik 13,10. Ako prođemo dalje i budemo prvi, a kakve momke imamo, nadamo se da hoćemo, onda igramo u petak poslijepodne u Čitluku u 18,00 sati, a ako budemo drugi, što je također dobro, onda igramo u Mostaru u 18,00 sati. Polufinale je u subotu u 10,00 sati, ovisi s kime i gdje. Finale je u subotu u 19,00 sati u Mostaru, podjela medalja i nagrada, večera i koncert u Mostaru. Ovo javljamo svim ljubiteljima malog nogometa da mogu bodriti naše momke na najavljenim športskim natjecanjima. Ako bude trebalo naše momke svečano dočekati u Stocu u subotu, bit ćete preko naših medija i sredstava priopćavanja blagovremeno obaviješteni. Našim momcima želimo sreću, dobru igru i Božji blagoslov, a i ovo što smo do sada postigli veliko je. Prvaci Hercegovine. Bogu hvala!
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.

Home Iz župnih oglasa 6. Uskrsna nedjelja, 21. svibnja 2017. "A"