• 1
  • 2
  • 3

Dragi vjernici, braćo i sestre!

Cvjetnicu u 11,00 sati i sve dane u Velikom Tjednu, Veliki četvrtak (18,00 sati), petak (15,00 sati) i subotu (18,00 sati) u zakazanim terminima i na Uskrs sv. Misu u 11,00 sati, moći ćete pratiti na internetu, putem izravnog prijenosa na našem župnom portalu – Župa Stolac i na stolačkom portalu - Stolac.co i tako svake nedjelje i Svetkovine od Cvjetnice pa dok traje ova pandemija, moći ćete iz svojih obitelji pratiti pučke nedjeljne svete Mise u 11,00 s. uživo iz naše župe, što u potpunosti, po dozvoli Crkve, zamjenjuje osobno sudjelovanje na sv. Misi u crkvi.

Izravan prijenos Cvjetnice - spomena Kristova svečanog ulaska u Jeruzalem, te blagoslov maslinovih grančica i navještaj Muke Gospodina Našega Isusa Krista možete izravno pratiti u navedenom terminu OVDJE!

Bogu hvala da ćemo i na ovaj način moći biti povezani i o svemu na vrijeme informirani, a radnim danima pratite sv. Mise, duhovne programe i krunice preko TV-ekrana i radiopostaja.