• 1
  • 2
  • 3

Susret hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku 26. i 27. travnja 2014. pod geslom „Na slobodu pozvani“

Hodočašče mladih na SHKM u Dubrovnik: Prošle smo nedjelje opširno najavili, a danas konkretne napomene. SHKM održat će se u Dubrovniku za Mali Uskrs subota i nedjelja, 26. i 27. travnja. Iz Stoca organiziramo autobuse. Od danas primam upise i uplate. Put košta za dva dana, povratna karta uz majice i ambleme 30 KM.

Trebate imati važeću HR ili BH putovnicu. U subotu trebamo doći na Stradun na koncert i program do 12,00 sati, a sv. Misa je u Gružu u 17,00 sati. U nedjelju smo po župama, a možda će biti i zajednička sv. Misa na Stradunu za sve. Ovo će biti zaista lijepo i svečeno.

Upise primamo do 1. III., a do 5. III. moramo popis predati organizatorima u Dubrovnik. Za sada mladi javljajte se da ne okasnite, a sve ostalo ćemo poslije. Prenoćit ćemo jednu večer u Dubrovniku kod njihovih obitelji. Ide i Dumo!