• 1
  • 2
  • 3

Šesti dan Pučkih misija u župi StolacPetak, 15. ožujka, šesti dan Misija u župi Stolac. U jutarnjim satima župnik je obilazio stare i nemoćne u župi i dijelio im sv. sakramente.
Popodne u pola pet, petorica svećenika sjela su ispovijedati puk Božji i opet se okupio silan svijet. U 17,15 sati o. Ivo s ministrantima započeo je u crkvi Križni put. U 18,00 sati sv. Misu, skupa sa župnikom, predvodio je o. Ivo i održao sadržajnu propovijed o križu u svakidašnjem životu. Pod sv. Misom i križnim putem pjevala je Djevojačka skupina Vidoštačka Kraljica.

U 19,00 sati o. biskup Ratko imao je predavanje o vjeri za osobe s višom izobrazbom, ali ostali su i drugi vjernici koji su željeli čuti biskupa. Poslije predavanja biskup je svakoj obitelji poklonio po jednu svoju knjigu „Znamenita imena iz apostolskih vremena“ što su svi nazočni sa zahvalnošću prihvatili.

misije2013