• 1
  • 2
  • 3

Pjevači župne crkvi u Seonici (Duvno) i područne crkve u Mesihovini sa župnikom fra Vinkom Kurevijom bili su u subotu, 18. rujna 2021. u Stocu na proputovanju od Seonice do Trebinja.

"Proslava svetkovine Male Gospe" u Stocu 2021.

Dvadeset i treća nedjelja kroz godinu – 5.9.2021.

Nedjeljna Misna čitanja i Molitva vjernika

Stolački dumo Rajko u nedjelju slavio oproštajne sv. Mise u Stocu 2021.U nedjelju, 22. kolovoza 2021. stolački dumo Rajko slavio je sa svojim pukom oproštajne sv. Mise u stolačkoj župnoj crkvi sv. Ilije Proroka u 8,00, 930 i 11,00 sati. Pod sv. Misama svijet je dobro popunio crkvu i crkveno dvorište.

Misna čitanja pročitali su stolački mladići i djevojke, ministrirali župni ministranti, a pod sv. Misama pjevali stolački zborovi u 8,00 sati „Modra rijeka“, u 9,30 sati „Angelus“, a u 11,00 sati „Vidoštačka kraljica“.

Stolački Folklor organizirao druženje s dumom Rajkom u Prenju 2021.Stolačko župno Folklorno društvo organiziralo je zajedničko-oproštajno druženje s dumom Rajkom u subotu, 14. kolovoza 2021. Susret je organiziran u podne u dvorištu dumine rodne kuće u Prenju, na Uočnicu Velike Gospe, gdje je Dumo imao mladomisničko druženje i večeru na istom mjestu uoči svoje Mlade Mise pred Veliku Gospu 1978. prije 43 godine, pa su se tako pobudile i mnoge lijepe uspomene iz toga vremena.