• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan: sutra u ponedjeljak u 19,00, utorak Ilindan u 11,00, u ostale dane u 7,00 s. ujutro.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 s., a danas su 2 sv. Mise pučka u 11,00 s. i večernja sv. Misa, druga večer Trodnevnice, u 19,00 sati.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Zoran Perić sin Miodragov i Ljiljane r. Raguž iz Poprati, naša župa i Ivana Prce kći Ivanova i Milijane r. Perić iz Jasoča, župa Aladinići. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno na Aladinićima u subotu, 24. srpnja o. g. u 18,30 sati.
 • Braćo i sestre! Pred nama je Ilindan, naš najveći župni blagdana Patron Župe, Dan grada i Općine. Sinoć smo krenuli s prvom večeri Trodnevnice, bilo je i lijepo i svečano, a poslije Trodnevnice organizirana je „19. Večer Folklora“, koja je također lijepo proslavljena, a sada idemo dalje. Večeras je druga večer Trodnevnice sv. Iliji Proroku, našemu zaštitniku.
 • Pjevači: Velikog zbora „Mladi“, generalna proba na Ilindan u 10,30 sati kod župne crkve.
 • Folklor, ministranti i mladi iz župe: radna akcija kod crkve u srijedu poslije Ilindana u 8,00 sati ujutro, Molimo Komunalno da poslije slavlja očisti Trg sv. Ilije, a Vatrogasno, ako trebalo, pranje Trga. Hvala!
 • Nedjelja, 18. VII. (večeras) 2. večer trodnevnice u 18,30 s. ispovijed, a u 19,00 s. pobožnost i sv. Misa, koju predvodi i propovijeda don Domagoj Markić, biskupov tajnik iz Mostara, pjeva: stolačka djevojačka skupina „Vidoštačka kraljica“.
 • Ponedjeljak, 19. VII. 3. večer trodnevnice u 18,30 s. ispovijed, a u 19,00 s. pobožnost i sv. Misa, koju predvodi i propovijeda o. Stanko Pažin, naš stolački mladomisnik, pjeva: stolačka djevojačka skupina „Angelus“.
 • Utorak, 20. VII.- ILINDAN, naša glavna svetkovina – Sv. Ilija Prorok zaštitnik župe, grada i općine. Svečanu sv. Misu u 11,00 s. predvodi: Mons. Ivan Štironja, biskup kotorski. Na početku sv. Mise biskup će izmoliti posvetnu molitvu pred kipom sv. Ilije, na njegovu Trgu, a potom, će podijeliti blagoslov „Urbi et orbi – Gradu i svijetu“, nakon čega slijedi svečana sv. Misa.
 • A na Ilindan večer, opet svi pred crkvu u 21,00 s.: Koncert, pjeva: Zoran Begić - Zoka & prateći bend „Dinaridi“. Svi ste pozvani, pozovite svoje goste i prijatelje, ulaz slobodan. Molimo odgovorne u Klubu da otvore Igralište u subotu u 17,00 s. i na Ilindan u 9,00 i 17,00 s., radi parkiranja.
 • CnaK: nabavite u dnu crkve po cijeni od 4 KM *Radosna Vijest po 2 KM.
 • Obiteljsko hodočašće na Kupres, subota i nedjelja, 24. i 25. VII. 2021., oglas na oglasnoj ploči.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise. Sv. Mise godišnjice dajite za sada samo do polovice IX. mjeseca, a onda novom župniku.