• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tj. govorit će se u 7,00 s. ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Ivan Raguž, sin Dragin i + Slađane r. Papac iz Kruševa, naša župa i Viktorija Sušac, kći Žarkova i Mirjana r. Kvesić iz Cerna, župa Humac. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno na Humcu u petak, 13. XI. o. g.
 • Kraljice u 11,00 s.: u srijedu, 11. studenoga naše „Kraljice“ obilježavaju 24. obljetnicu svoga postojanja i pjevanja, a svečano slave danas pod ovom sv. Misom u 11,00 sati. Kraljicama želimo dobar uspjeh i Božji blagoslov u pjevanju. Čestitamo!
 • CnaK: U dnu crkve imate novi broj Cnaka, pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • Folklor, kratka proba i dogovor za sve Folkloraše danas u nedjelju, poslije 3. sv. Mise u Dvorani za mlade.
 • Župni vjeronauk: započeli smo jučer u subotu samo s našim Prvopričesnicima i Krizmanicima, oni su primili određeno gradivo koje trebaju za sada učiti kod svojih kuća, dok se situacija malo ne popravi, a ostali župni vjeronauk neka za sada stane, a svu djecu potičem neka svake nedjelje dolaze redovito na svete Mise kako bismo svi održali jedan potrebiti duhovni kontinuitet, dok ne dođu bolja vremena kad ćemo se uključiti u redoviti život, a za sada čuvajmo i sebe i svoje bližnje!
 • Sestra Petronila zvala me je sinoć telefonski i zahvalila župniku i čitavoj župi na onako lijepom prijemu i organizaciji sestrinog Zlatnog redovničkog jubileja u Stocu. Sestra kaže da se nije uspjela prije javiti jer je imala neke termine u Zagrebu, pa se sinoć komodno javila i lijepo smo popričali i stolačko slavlje sa zadovoljstvom obostrano komentirali. I ja sam sestri prenio da su Stočani oduševljeni sestrinim dolaskom i baš je svima drago da se ovako nešto lijepo među nama dogodilo. Sestra pozdravlja sve nas, a mi svi pozdravaljamo našu sestru Petronilu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Grgo Raguž iz Kruševa, Filomena Papac s Pušišta, Vladenka Stanković iz Stoca i Stanko Marić iz Stoca. Za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Oče naš…