• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim sutra na Bogojavljenje sv. Misa u 11,00 sati.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju, na Krštenje Gospodinovo, su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • U ponedjeljak, sutra, 6. siječnja je Bogojavljenje–Vodokršte-Sveta Tri Kralja, sv. Misa i blagoslov soli i vode bit će u 11,00 s. Na Bogojavljenje je samo 1 sv. Misa za čitavu župu u 11,00 sati. Misu pjeva Mješoviti zbor „Mladi“, pa neka svi pjevači dođu na vrijeme na kor, 15 minuta prije sv. Mise, a ministranti u sakristiju u 10,30 sati. Molimo Klub da otvori Igralište u 9,00 sati za parkiranje auta.
 • Današnje krštenje u 11,00 s.: Jakov Čoko, Dubrovnik, rođ. u Dubrovniku, 7. X. 2019. drugo dijete roditelja Mario Čoko i Angela r. Tavra, kum: Damir Čoko. Čestitamo!
 • S blagoslovom kuća nastavljam dalje po zakazanom rasporedu, a danas po podne Poprati, Ošanjići, Barane i Njivice, počinjem iz Poprati u 14,00 sati.
 • Tko se želi pokloniti Isusu u Jaslicama i darovati ga, može poslije sv. Mise, a svi prilozi idu za siromašne.
 • Kalendari: U Župnom uredu možete nabaviti kalendare za 2020. od 12 lista po 3 KM. i džepne kalendare po 2 KM.
 • Izbori za predsjednika RH – drugi krug: održavaju se danas u nedjelju, 5. siječnja 2020. za nas u Mostaru, obavimo svoju građansku dužnost, izađimo na Izbore i glasujmo po svojoj savjesti, autobus za Mostar polazi danas s Trga sv. Ilije Proroka od crkve u Stocu u 12,30 sati.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.