• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan: na Božić i Stjepandan srijeda i četvrtak u 11,00 s., u ostale dane u 7,00 s. ujutro.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Slavko Jerinić sin + Ilije i Vesne r. Raguž iz Prenja župa Prenj i Ana Marić, kći Milenkova i Slave r. Kuzman s Poplata, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 28. XII. 2019. u 16,30 sati.
 • U utorak, na Badnji Dan: Božićni program počinje u 23,30 sati (11,30 s.), Ponoćka u ponoća, a poslije Ponoćke opće pučko slavlje predvođeno našim Folklorom. Svi koji nastupaju na Božićnoj ponoćki neka dođu na Badnju večer do 11,00 sati u crkvu.
 • Božićni koncert: U utorak, na Badnju večer, 24. prosinca, naše župne pjevačke skupine i zborovi daju Božićni koncert u 23,30 (11,30) sati, pred Ponoćku u našoj župnoj crkvi sv. Ilije Proroka u Stocu. U koncertu sudjeluju: Djevojačka skupina „Angelus“ s četiri božićne pjesme, Dječji zbor „Modra Rijeka“ s dvije božićne pjesme i HKUD „Stolac“ s dvije božićne pjesme i pučkim veselanjem. Svi ste pozvani i svi dobro došli na ovaj glazbeni predponoćni božićni program naših župnih pjevačkih zborova, u utorak u 11,30 sati na večer.
 • Svete Mise u srijedu na Božić: Kruševo u 9,00 s., a u Stocu samo 1 sveta Misa za čitavu župu - pučka u 11,00 sati, a poslije Mise pjesma i veselanje uz čašicu pića pred crkvom.
 • Upozoravam: u crkvenom dvorištu zabranjeno je bilo kakvo pucanje ima i grupa koja će na to paziti.
 • Parkiranje: molimo odgovorne u Klubu da Igralište bude na Badnju večer u 9,00 sati otvoreno za parkiranje i tamo će biti naši momci sa zastavicama za parkiranje, a i Policija će regulirati promet isto tako neka Igralište bude otvoreno i na Božić u 9,00 sati ujutro.
 • Provodimo božićno vrijeme kršćanski i dostojanstveno kako i dolikuje našemu hrvatskom katoličkom puku.
 • Ako se još tko nije ispovijedio, a dolazi iz svijeta radnik, student, bolesnik… ispovijedam još u utorak, na Badnji Dan, u 6,30 sati ujutro, pola sata prije sv. Mise, a sv. Misa u 7,00 sati.
 • Adventski koncert: Danas, u 4. Nedjelju Došašća, (na Centru Stoca) ove godine radi najavljenog nevremena, u Športskoj dvorani kod Srednje škole u Stocu, u 16,00 s. održat će se Adventski koncert naše i svih okolnih župa: Rotimlje, Aladinića, Prenja, Domanovića i Stoca. Pozivam vas sve na ovaj veličanstveni koncert na Centru našega grada u Športsku dvoranu. Prije Koncerta zazvonit će naša gradska zvona sa zvonika Biskupijskog duhovno-pastoralnog centra u Centru Stoca. Koncert će biti ispunjen bogatim pjevačkim programom naših župa. A na kraju priređujemo veličanstveni „vatromet“ za sve nazočne, ako bude dopuštalo vrijeme. Za sve naše sudjelovatelje u programu, generalne probe su danas poslije Misa.
 • Pjevači Velikog zbora „Mladi“: generalna božićna proba bit će danas poslije 3. sv. Mise na koru, a svi pjevači dolaziti redovito i na vrijeme na kor za sve sv. Mise u Božićnom vremenu.
 • Folklor: Poslije probe na koru proba za Folklor u Dvorani.
 • CnaK: još imate novoga broja po 3 KM.
 • Božićni Sajam u Stocu 2019. koji organiziraju naši mladi održat će se u sljedeću subotu, 28. XII. od 12 do 18 s., a od 18 s. slijedi glazbeni program. U 13,00 s. otvaranje i blagoslov Sajma. Svi ste pozvani i svi dobro došli!
 • Izbori za predsjednika RH održavaju se danas, 22. XII. a za nas u GKRH u MO. Autobus za MO polazi danas s Trga Sv Ilije u Stocu u 12,30 s. i vraća glasače natrag u 15,00 s. u Stolac, da mogu nazočiti Koncertu u 16,00 s.
 • U Župnom uredu možete nabaviti kalendare od 12 lista 3 KM i džepni kalendar 2 KM.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.