• 1
  • 2
  • 3
  • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim subote kad nema sv. Mise u župi.
  • Sveta Misa u sljedeću nedjelju na Krista Kralja samo jedna u 11,00 s., a danas su 3 sv. Mise.
  • Beč - Austrija: Hrvatska katolička misija u Beču na čelu sa župnikom fra Josipom pozvala je stolačkoga Dumu i naš župni Folklor na gostovanje u Beču u subotu i nedjelju, 24. i 25. studenoga o. g. Polazimo u petak, 23. XI. u 22,00 sata autobusom iz Stoca. U Beč dolazimo u subotu, oko 10,00 sati, gdje će nam biti domaćin naš don Ivica Stanković, župnik u Beču, koji je sve ovo i dogovarao. Slijedi obilazak grada Beča, u kome je Advent već započeo. Zatim na večer nastupamo folklornim programom u narodnoj nošnji u sali na godišnjoj skupštini Hrvatskog nogometnog kluba u Beču, gdje se očekuje oko 1000 uzvanika. Noćenje i večera u Hotelu. U nedjelju u 11,00 sati stolački Dumo predvodi sv. Misu i propovijed u hrvatskoj katoličkoj crkvi u Beču u 11,00 sati, pod kojom pjeva naše HKUD „Stolac“, a naši mladi čitaju misna čitanja. Poslije sv. Mise naše će Društvo izvesti kulturno-umjetnički program, gdje ćemo predstaviti svu ljepotu običaja, pjesama, kola i plesova hrvatskog naroda stolačkog kraja, pred crkvom u narodnoj nošnji za sve posjetitelje, a posebno za Hrvate kojih u toj Misiji ima oko 30 tisuća. Nakon nastupa okrjepa, još kratko obilazak grada i povratak u Stolac. Dolazimo u ponedjeljak u jutarnjim satima. Stolačkog župnika tih dana u župi zamjenjuje naš don Ivan Marčić, pa ako što bude trebalo javite se u Župni ured. Zato kod nas u subotu nema sv. Mise u župi, a u nedjelju sv. Misa samo jedna u 11,00 sati. Generalna proba za naše Folkloraše u petak u 21,00 sat u župnoj dvorani, prije samog polaska na put.
  • CnaK: U dnu crkve još imate novoga broja Cnaka, po cijeni od 3 KM.
  • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu neće biti župnog vjeronauka radi Dumine odsutnosti.
  • Sv. Cecilija: U četvrtak, 22. studenoga je Sv. Cecilija zaštitnica crkvenih pjevača, a mi ćemo je svečano proslaviti u sljedeću nedjelju na Krista Kralja.
  • U nedjelju je Krist Kralj: zaštitnik župe Hutovo, sv. Misa u Hutovu u 11,00 sati.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.