• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 18 s., osim u subotu u 16 s. radi vjenčanja u 17 s.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 29. X. su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11 s., a danas samo 1 u 8 s.
 • Ženidbeni oglasi: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Boris Raguž sin Ivanov i Draženke r. Raguž iz Stoca, naša župa i Mila Mustapić, kći Mihina i Radmile r. Puljić iz Stoca, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 27. X. o. g. u 17,00 s.
 • Današnje krštenje u 8,00 s.: Jona Perić, Stolac, rođ. u Mostaru, 18. VIII. 2018. treće dijete roditelja Holidej Perić i Andrea r. Perutina, kum: Daniel Vidović. Čestitamo!
 • Danas je Misijska nedjelja, sva lemuzina i prilozi današnjeg dana idu za Misije, a umjesto da dajemo misijske kutijice po obiteljima, sada na kraju sv. Mise 2 ministranta stat će na vrata crkve pa tko želi još nešto dati za Misije neka stavi u košarice kod naših ministranata. Hvala!
 • Svaku večer listopadska pobožnost i sv. Misa u 18,00 s., a četvrtkom klanjanje. U subotu pobožnost i sv. Misa bit će u 16,00 sati, jer imamo poslijepodne vjenčanje u 17,00 sati.
 • CnaK: još imate u dnu crkve novoga broja CnaKa pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • U sljedeću nedjelju bit će pročitan raspored sv. Misa i molitava za Svi Svete i Dušni Dan, a bit će sve isto kao i do sada, pa se prema uobičajenom rasporedu možete i ravnati.
 • U ove dane pred Svi Svete i Dušni Dan, groblja lijepo očistite da i naši pokojni osjete naše poštovanje prema njima i nemojte čisteći grobove svojih pokojnika onečistiti tuđe grobove i ostaviti smeće u groblju.
 • Župni vjeronauk: subotama redovito u 9,00 i 10 s., a između vjeronauka rad po sekcijama.
 • Jedna obavijest: Dvojicu naših bogoslova Petra Filipovića i Domagoja Markića zaredit će za đakone naš biskup u subotu, 27. X. o.g. u župi Polog u 11 s., preporučam ih u vaše molitve.
 • Folklor: danas naš Folklor skupa s Dumom ide u župu Vinjane kod Imotskoga, na poziv tamošnjeg župnika fra Josipa, gdje ćemo slaviti sv. Misu u Gornjim Vinjanima u crkvi sv. Ante u 11,00 sati, stolački Dumo predvodi sv. Misu, a pod Misom pjeva naš Folklor i tamo ćemo obilježiti 16.-tu obljetnicu postojanja i djelovanja našega Folklora, a probe su u petak u 20,00 sati i u nedjelju poslije treće sv. Mise. Našim Folklorašima, koji su ujedno u članovi Velikog župnog zbora „Mladi“, želimo uspjeh i Božji blagoslov u radu i čestitamo obljetnicu!
 • Jedna napomena: Molim vas sv. Mise dajite barem mjesec-dva dana prije godišnjica i to nedjeljom, kad uza se imam i kalendar i teku.
 • U subotu na nedjelju je promjena vremena, premiču se satovi 1 sat natrag, pravilo je: uoči zadnje nedjelje u X. mjesecu, pa kad pođete u subotu spavati premaknite satove i ravnajte se po satu za nedjeljne sv. Mise.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise, a onda idemo u Vinjane.