• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • Ženidbeni oglasi 3:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Anđelko Šutalo sin Božin i Blaženke r. Vidić iz Stoca, naša župa i Aneta Aničić kći Franjina i Zehre r. Husković iz Mostara, župa sv. Ivana ap. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Mostaru u župi sv. Ivana u petak, 21. rujna 2018.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Nikola Perić, sin Matin i Luce r. Puljić iz Poprati, naša župa i Katarina Bošković, kći Željkova i Draženke r. Guto s Aladinića, župa Aladinići. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno na Aladinićima u subotu, 22. rujna 2018.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Matej Marijanović, sin Srećkov i Anđelke r. Gadžić iz Stoca, naša župa i Nikolina Bošković, kći Mirina i Karoline r. Perić iz Crnića, župa Aladinići. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 22. rujna 2018. u 17,30 sati.
 • Folklor: generalna proba za Folklor danas u 16,30 s., a polazak autobusa za Čitluk na „Dane Berbe grožđa–Brotnjo 2018.“ u 17,00 s. od naše crkve, u 18,00 s. svečani mimohod u Čitluku.
 • U nedjelju, 23. rujna je prvi dan jeseni.
 • Knjige: Vani kod naših ministranata možete nabaviti jednu finu knjigu od Miška Njavre koji opisuje svoje djetinjstvo i mladost i težak život svih ljudi na ovim našim prostorima, nizanje duhana, branje grma, koševina i izgonjenje sijena iz Blata…. Knjiga je vrlo zanimljiva i košta 10 KM., a sav prihod ide za groblje i kapelu u Obaljenom groblju.
 • Župni vjeronauk: Školska i vjeronaučna godina je započela, na Malu Gospu zazvali smo Duha Svetoga za blagoslov i sretan početak, a od sljedeće subote započinjemo i sa župnim vjeronaukom. Ove godine idemo s vjeronaukom subotama, kad ćemo odmah uključiti i vjeronauk za Prvopričesnike i Krizmanike, da nam kasnije bude lakše, podijelit ćemo vjeronauk za niže i više razrede Osnovne škole, zatim svu djecu podijelit ćemo u tri sekcije: ministranti, pjevači i čitači, pa ćemo subotama imati i probe. Mislimo da će to ići lijepo i organizirano i sve će trajati po grupama od 9,00 s. do 12,00 sati. Za prvi put molim svu djecu Osnovne škole da u sljedeću subotu dođu u župnu dvoranu u 9,00 sati na upoznavanje, prozivku i dogovor i raspored. Vjeronauk je obvezatan za sve učenike, a držat će ga u župnim dvoranama dumo i vjeroučiteljica. Prvim nedjeljama planiramo, kad stignemo i vjeronauk za mlade poslije treće sv. Mise. Neka sve bude s Božjim blagoslovom!
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Božo Jarak iz Stoca V. P., za pokoj njegove duše, pomolimo se! Oče naš…