• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, a misne nakane imate na oglasnim pločama.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • Folklor: proba danas poslije treće sv. Mise u dvorani i u petak u 20,00 s., a generalna proba u nedjelju u 16,30 sati i polazak autobusa za Čitluk na „Dani Berbe grožđa - Brotnjo 2018.“ u 17,00 sati od crkve.
 • Jedna obavijest: U petak, 14 rujna u 18,00 sati, svečanom sv. Misom koju će predvoditi naš biskup mons. Ratko Perić, u mostarskoj katedrali Marije Majke Crkve proslavit ćemo blagdan Uzvišenja Svetoga Križa. To je dan posvete mostarske katedrale, ali i obljetnica ređenja našega biskupa. Pozivam vas sve, čitavu župu, koji god možete, pođimo na ova dva slavlja u mostarsku katedralu. Naš biskup je zaređen za biskupa u Neumu, 14. rujna 1992. Čestitamo!
 • Još jedna obavijest: Kako smo i prije najavljivali u sljedeću nedjelju, 16. rujna 2018. održat će se u Solinu veliko slavlje: Treći Nacionalni susret Hrvatske katoličke obitelji, pa vas potičem tko god može, pođite osobnim vozilima na ovo hodočašće. Sv. Misa u 10,00 sati.
 • Tečaj priprave za kršćanski brak u B.C. u Stocu za sljedeći vikend. Zaručnici javljajte se!
 • CnaK: u dnu crkve još možete nabaviti posljednji br. CnaKa po 3 KM.
 • Župni vjeronauk: Školska i vjeronaučna godina je započela, a na Malu Gospu zazvali smo Božji blagoslov za sretan početak, a u sljedeću nedjelju najavljujemo i župni vjeronauk.
 • Današnje krštenje u 11,00 sati: Filipa Bošković, Stolac, rođena u Mostaru, 17. VII. 2018. prvo dijete roditelja Boris Bošković i Josipa r. Ramljak, kuma: Anđelka Ramljak. Čestitamo!
 • Ministranti: Sastanak i izbor novog predsjednika i vodstva te primanje novih ministranata bit će po običaju u subotu po Maloj Gospi, a to je sljedeća subota u 18,00 s. u Župnoj dvorani.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Anđelko Perić iz Stoca-Gorica, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Oče naš…