• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim u srijedu na sv. Antu sv. Misa u 9,00 sati
 • Sv. Misa u sljedeću nedjelju u crkvi samo 1 u 11,00 s., a danas su tri sv. Mise redovito.
 • U srijedu,13. lipnja je sv. Ante zaštitnik Bačnika, sv. Misa na Bačniku u 11 s., a prigoda za ispovijed prije Mise.
 • U srijedu, 13. lipnja na sv. Antu je Dan Oslobođenja Stoca od Jugočetničke armije, ulazak HVO-a u Stolac. Sv. Misa Zahvalnica u Župnoj crkvi u 9,00 s., a prigoda za sv. ispovijed u 8,00 s., tada će i kip s. Ante biti izložen pred oltarom za molitve i zavjete, a polaganje vijenaca i prigodni program kod Spomenika na Centru za sve hrvatske branitelje bit će poslije sv. Mise u 10,00 sati.
 • Budući smo pri kraju nastavne i vjeronaučne godine, bit će to i svečana sv. Misa-Zahvalnica za svršetak škole i Tebe Boga hvalimo, pa molim svu djecu Os. Šk. i mlade Sr. Šk. da sa svojim ravnateljima, učiteljima, nastavnicima i profesorima budu na ovoj sv. Misi na sv. Antu. Sv. Misu pjeva Mješoviti zbor „Mladi“, pa molim pjevače da dođu na generalnu probu u srijedu u 8,30 s., u župnu dvoranu.
 • Jedno upozorenje: Ljeto je pred nama, molim vas za pristojno odijevanje u crkvi.
 • U petak, 15. lipnja je sv. Vid, zaštitnik Boljuni i Podosoja, sv. Misa u Boljunima u 11,00 s., a prigoda za sv. ispovijed prije sv. Mise.
 • Cnak: u dnu crkve možete nabaviti novi broj CnaKa po cijeni od 3 KM. - Radosna Vijest po 2 KM.
 • Dekanatski sastanak: u ponedjeljak, 11. VI. oba naša Dekanata Trebinjske biskupije Trebinjski i Stolački imat će Proljetnu koronu-sastanak u našem B.C. u Stocu u 10,00 sati.
 • U utorak, 12. VI. oko podne dolaze nam u posjetu župi Stolac biskup i dvojica svećenika iz Meksika u pratnji don Ivana Turudića, vojnog kapelana i župnika župe Ploče-Tepčići.
 • Folklor: proba za sve folkloraše i zbor „Mladi“ u srijedu, na sv. Antu u 8,30 sati ujutro u župnoj dvorani, a u petak proba za Folkloraše u 20,00 sati.
 • KMNL Crkve u Hrvata 2018.: Evo, hvala Bogu, po drugi put zaredom naša župa Stolac prvak je KMNL Crkve u Hrvata: 2017. i 2018. Sinoć smo imali priliku na Laudato televiziji u 20,00 sati s ponosom pratiti izravni TV-prijenos iz Osijeka završnice KMNL Crkve u Hrvata Stolac-Zadar s rezultatom 2:1 i tako osvojili prvo mjesto. Ponosni smo na naše momke, ne samo na igru nego i na kršćansko, ljudsko i športsko ponašanje, što je TV.-komentator vrlo lijepo i više puta naglasio. Danas pod sv. Misom u 11,30 sati u đakovačkoj katedrali nadbiskup Đuro Hranić podijelit će pehare zasluženim ekipama i igračima, pa kad dobijemo sve snimke i fotografije, u poslijepodnevnim satima objavit ćemo kompletno izvješće s ove velike športske priredbe, na našim stolačkim portalima. Dumo je bio s našim nogometašima dva dana u Osijeku i uvjerio se u njihovu kvalitetu, a onda se vratio u Stolac svojim pastoralnim obvezama za subotu i nedjelju. Kako naši momci igraju u raznim klubovima oni će večeras već biti po nogometnim turnirima, pa ih nećemo moći zajednički dočekati u Stocu, ali će ih Dumo ovih dana okupiti i počastiti, gdje ćemo svi zajedno Bogu zahvaliti za ovaj uspjeh u kome smo na odličan način predstavili svijetu svoju župu, naš grad, naše biskupije i čitavu Hercegovinu. Bogu hvala!
 • Časne sestre: Ovih dana, Provincijalna uprava časnih sestara Milosrdnica iz Sarajeva u dogovoru s Vrhovnom upravom sestara u Zagrebu, odlučila je za potrebe svoje zajednice, a u nedostatku časnih sestara, povući sestre iz Stoca u mostarski Samostan sestara Milosrdnica. Ovu svoju odluku Uprava je iznijela stolačkom župniku i zamolila za razumijevanje jer oskudijevaju časnim sestrama, a podmlatka nema. Nakon saslušanih razloga, župnik je skupa sa stolačkim sestrama prihvatio ovu odluku. Oproštaj od naših sestara bit će u sljedeću nedjelju, 17. lipnja pod sv. Misom u 11,00 s., a sestre odlaze na novu dužnost u svoj Samostan u Mostar, 20. lipnja 2018.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.