• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u ponedjeljak, utorak i srijedu u 18,30, četvrtak - Tijelovo u 18, a petak i subota u 7 s. ujutro.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju u crkvi samo 2: 8,00 i 9,30 s., a treća na Borojevićima u 11,00 s., a danas je u crkvi samo 1 sv. Misa: u 11,00 s., a druga na Baranama isto u 11,00 sati.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Božo Perić, sin Nikičin i Zdenke r. Lopin iz Poprati, naša župa i Maja Raguž, kći Mirina i Mihaele r. Milanović iz Stoca, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u petak, 1. VI. o. g. u 18,00 s.
 • U četvrtak, 31. svibnja je Tijelovo-Brašančevo-Korosande, zapovijedna Svetkovina i crkvena i državna. Sv. Misa u 18,00 sati u crkvi, a imamo dobro i vanjsko ozvučenje. Poslije Mise tradicionalna procesija kroz Grad. Pozivam čitavu našu župu, a i vi potaknite svoje prijatelje i rodbinu iz svijeta. Neka djeca iz Vrtića dođu s tetama ili majkama, a djeca od I. do V. razreda, posebno Prvopričesnici neka ponesu košarice s cvijećem, koje će posipati putom ispred Presvetoga, molim učitelje-ce da budu uza svoje razrede. A ostali razredi Osnovne Škole također sudjeluju u procesiji, posebno Krizmanici. Molim sve ovogodišnje Prvopričesnike i Krizmanike da u četvrtak dođu u dvoranu Časnih sestara, Prvopričesnici u 16,30 s., a Krizmanici u 17,00 sati da se lijepo obuku kao za Prvu Pričest i Krizmu i tako će obučeni biti na sv. Misi na Tijelovo u prvim klupama, a u procesiji ići ispred Presvetoga obučeni dvoje po dvoje. Po našem Gradu bit će 4 oltara odakle će se obaviti blagoslov s Presvetim i blagoslov polja na sve 4 strane svijeta, a završni blagoslov u crkvi. Zamolit ćemo Policiju za uredovanje, Komunalno za čistoću, a naše momke za redare. Molim unaprijed da trgovine, lokali, kafići i sva poduzeća ne rade u vrijeme Mise i blagoslova od 18,00 do 20,00 s., jer to je veliki događaj u našemu gradu. Pokažimo se svi zreli i odgovorni na nacionalnoj i vjerskoj razini. Molimo odgovorne u Klubu da u 16,00 s. otvore Igralište za parkiranje, radi gužve. Svi ministranti neka budu u sakristiji obučeni u 17,30 sati. A ministrantski sastanak na Tijelovo u 17,00 sati. Generalna proba za sve pjevače Velikog zbora „Mladi“ na Tijelovo u 17,00 sati. Ovogodišnji Apostoli i bakljonoše neka dođu u 17,00 s. u Dvoranu za mlade, gdje su se oblačili za Veliki Četvrtak, obući se i nositi u procesiji Baldakin, križ i baklje.
 • Župni vjeronauk: u nedjelju poslije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati.
 • Svibanjska pobožnost: još samo 3 dana u ponedjeljak, utorak i srijedu u 18,30 s., a u četvrtak na Tijelovo u 18,00 s. sv. Misom i procesijom završavamo Gospin mjesec svibanj.
 • U ovom tjednu su PP., PS. i PN., ispovijedam pola sata prije sv. Misa.
 • U sljedeću nedjelju, nedjelja po Tijelovu-Brašančevu, sv. Misa na Borojevićima u 11,00 sati, a prigoda za sv. ispovijed prije sv. Mise.
 • Cnak: u dnu crkve još možete nabaviti posljednjeg broja CnaKa po cijeni od 3 KM.
 • Folklor: proba za sve folkloraše i Zbor „Mladi“ na Tijelovo u 17,00 s., a u petak proba za Folklor u 20,00 s. Naš stolački Folklor pozvan je u subotu, 2. VI. u Čeljevo na „Večer folklora“ povodom Patrona župe. Generalna proba u subotu u 18,30 s., polazak u 19,00 s., a nastupi u 20,00 s., a poslije nastupa slijedi večera i druženje u Motelu u Karaotoku.
 • U srijedu, 30. svibnja u 20,00 s. u okviru Stolačkog kulturnog proljeća, u Biskupijskom Centru u Stocu bit će predstavljanje knjige don Damjana Raguža: Rastimo u duhu.
 • Ovog vikenda: don Rajko je u Welsu-Austrija s mladima iz župnog Folklora, gdje su otišli u posjetu Hrvatima Gornje Austrije na poziv tamošnjeg Folklornog Društva i hrvatskog župnika, pa ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, ostavite to kad don Rajko dođe, a ako ima što hitno dođite poslije sv. Mise u sakristiju.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Nevenka Mustapić iz Stoca, za pokoj njezine duše pomolimo se! Oče naš...