• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro a misne nakane na oglasnoj ploči.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • Jedna obavijest: - Svi Krizmanici devetog razreda koji će se dogodine krizmati neka dođu u sljedeću nedjelju na sv. Misu u 8,00 s., a poslije Mise sastanak u župnoj dvorani, gdje će biti upis u knjigu krizmanika, nabavka katekizama za krizmu, dogovor i zadavanje gradiva za učenje, neka dođu i krizmanici s Rivina i Ćemalovine koji idu u školu u Crniće, kako bi se svi krizmanici zajednički skupili na početku i dogovorili se s Dumom za sv. Krizmu.
  Prvopričesnici – četvrti razred, dobit će ovih dana od časne sestre dvoliste što trebaju oni naučiti za Prvu Pričest, pa neka i Prvopričesnici pomalo uče i pripremaju se za sv. Pričest, a u sljedeću nedjelju neka na sv. Misu u 9,30 s. dođu svi Prvopričesnici i oni s Rivina i Ćemalovine koji idu u školu u Crniće na dogovor sa časnom sestrom Alojzijom. Svi najprije trebaju dobro naučiti gradivo pa onda ostale pripreme. Roditelji i vi učite s djecom i ispitivajte ih, pa će nam svima biti lakše.
 • Župni vjeronauk: Danas i u sljedeću nedjelju župni vjeronauk poslije sv. Misa u 8,00 i 9,30 sati za učenike Osnovne škole. Ministranti, njih 53, neka dolaze na svoje Mise po rasporedu, a predavanje za naše mlade bit će danas poslije treće sv. Mise u župnoj dvorani.
 • Jedna obavijest: Hrvatska kulturna zajednica Troplet i Općinsko poglavarstvo Stolac u programu Tropletovih dana kulture organiziraju izložbu Stolac na starim fotografijama koja će prikazati nekoliko desetaka umjetničkih fotozapisa stolačkoga kraja i ljudi iz prošloga stoljeća. Izložba će biti postavljena u galeriji Biskupijskog centra u Stocu, a svečano otvorenje će se održati u srijedu, 8. studenoga 2017. u 19,00 sati. Plakati će biti postavljeni po gradu i kod župne crkve.
 • Jedan poziv: U povodu 35. obljetnice postojanja i djelovanja Caritasa hercegovačkih biskupija održat će se u petak 10. studenoga 2017. u 20,00 sati u Hrvatskom domu hercega Stjepana Kosače u Mostaru dobrotvorni koncert za djecu s posebnim potrebama Caritasova Rehabilitacijskog centra „Sveta Obitelj“ u Mostaru. Na koncertu nastupa pjevač i glazbenik Đani Stipančev. Ulaznica 10 KM. Preporučamo ovaj koncert, jer ćete i na taj način pomoći Caritasovo djelovanje, a posebice skrb za djecu s posebnim potrebama.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla ja naša župljanka Pavka Mustapić iz Vidova Polja, za pokoj njezine duše pomolimo se! Oče naš…