• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan ponedjeljak, utorak i srijeda u 7 s. ujutro, četvrtak, petak i subota u 19 s. - Ilindan u 11,00 s.
 • U sljedeću nedjelju, na Ilindan, 20. VII. samo je 1 sv. Misa u dvorištu crkve u 11,00 s., a danas su 3 sv. Mise.
 • Ženidbeni oglasi 2:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Boris Raguž, sin Brunin i Ilinke r. Mustapić iz Stoca, naša župa i Monika Lesko, kći Mladenova i Šime r. Martinović iz Donje Blatnice, župa Čerin. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Čerinu, u subotu, 19. VII. o. g. u 18,00 sati.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Ivo Mijačević sin + Mate i Janje r. Filipović iz Stoca, naša župa i Mirjana Jurkić, kći Radina i Luce r. Lukić iz Šoštanja, Celje, Slovenija. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u drugi petak, 25. VII. o. g. u 18,00 sati.
 • Folklor i Veliki zbor „Mladi“: proba danas poslije sv. Mise u 11,00 sati, a generalna proba uoči Ilindana u subotu u 18,00 sati i na Ilindan u nedjelju u 10,00 sati.
 • Ministranti: vaše obveze po dogovoru, a svi ministranti i krizmanici za vas radovi kod crkve kad vas pozovemo, a u četvrtak, 17. VII. u 9,00 sati ujutro postavljanje klupa u crkvenom dvorištu.
 • Folklor, mladi, ministranti i krizmanici: u petak, sutri dan po Večeri folklora i u ponedjeljak sutri dan po Ilindanu, pospremanje i čišćenje kod crkve oba dana u 9,00 sati ujutro.
 • Četvrtak, 17. VII. 1. večer trodnevnice u Župnoj crkvi, u 18,30 ispovijed, u 19,00 s. pobožnost i sv. Misa, koju predvodi i propovijeda don Ivica Puljić, župnik Neuma, pjeva stolački dječji zbor: „Modra rijeka“ i „Klapa 6“. Poslije sv. Mise: „Večer Folklora“ u 20,00 s. na Vanjskoj pozornici kod župne crkve: nastupa 12 Društava i klapa od Dalmacije preko Herceg-Bosne do Slavonije, a poslije Folklora pjeva bend: „Planet“ iz Stoca. Svi ste pozvani, a pozovite i svoje prijatelje iz Domovine i svijeta u bogati program 11. „Večeri folklora“ u Stocu. Molim naše Folklore i domaćice da u četvrtak do 18,00 s. donesu u župnu dvoranu kod crkve, što tko može: pite, kolače, krofne, uštipke, kiflice…za počastiti sudjelovatelje u Večeri folklora, koje smo tu večer pozvali u Stolac.
 • Petak, 18. VII. 2. večer trodnevnice u Župnoj crkvi u 18,30 ispovijed, a u 19,00 s. pobožnost i sv. Misa, koju predvodi i propovijeda don Tomislav Zubac, mladomisnik iz Čitluka, pjevaju stolačke djevojačke skupine „Vidoštačka kraljica“ i „Angelus“.
 • Subota, 19. VII. 3. večer trodnevnice u Župnoj crkvi u 18,30 ispovijed, a u 19,00 s. pobožnost i sv. Misa, koju predvodi i propovijeda don Ivan Bebek, župnik Domanovića, pjeva župni zbor „Josip Radnik“ Domanovići.
 • U nedjelju, 20. VII. - ILINDAN, naša glavna svetkovina – Sv. Ilija Prorok zaštitnik župe, grada i općine. Svečanu sv. Misu u 11,00 s., predvodi: Mons. dr. Vjekoslav Huzjak, biskup bjelovarsko-križevački. Na početku sv. Mise biskup će izmoliti posvetnu molitvu pred kipom sv. Ilije na njegovu Trgu, a potom će podijeliti blagoslov „Urbi et orbi – Gradu i svijetu“, nakon čega slijedi svečana sv. Misa.
 • A na Ilindan večer opet svi pred crkvu u 21,00 s.: Koncert, nastupa: Marin Previšić i grupa Kamen. Svi ste pozvani, pozovite i svoje goste i prijatelje, ulaz slobodan. Molim odgovorne u Klubu da otvore Igralište u četvrtak na „Večer folklora“ u 17,00 sati i na Ilindan u 9,00 i 17,00 sati, radi parkiranja.
 • Slavonija: u četvrtak popodne dolaze nam naši dragi gosti i prijatelji iz Širokog Polja, Slavonija, pa ćemo javiti Domaćinima i Folkloru da dođu u četvrtak popodne pred crkvu preuzeti goste u svoje obitelji.
 • Javlja župnik nevesinjski: Sv. Misa na Morinama na Livodi u subotu uoči Ilindana, 19. VII. u 11,00 sati. Sv. Misa na sv. Anu, 26. VII. u Ulogu u 11,00 s. Oni koji žele poći neka se pripreme za planinske uvijete.
 • Jedna obavijest: Molim vas, ovih dana uređujemo crkveno dvorište, pa svi pripazite na urednost oko crkve.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.