• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 18,30 s., osim subote kad imamo Krizmu u našoj župi u 18,00 s.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju u našoj crkvi su samo 2: 8,00 i 9,30 s., a poslije sam na sv. Misi i krizmi u Prenju u 11,00 s., a danas su sve 3 sv. Mise redovito u našoj župi.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Marko Raguž, sin Dragoslavov i Ljubice r. Perić iz Stoca, naša župa i Marija Marić, kći Ivanova i Cvite r. Cvitković iz Mostara, župa Sv. Petra i Pavla. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Mostaru, u župi Sv. Petra i Pavla, u petak, 6. lipnja o. g. u 18,00 sati.
 • U subotu, 31. svibnja je sv. Krizma u našoj župi u 18,00 s., krizmat će se 54 krizmanika, 24 muških i 30 ženskih. Molimo odgovorne u Klubu da otvore Igralište u 16,00 sati za parkiranje, radi gužve. Krizmanici i kumovi neka u subotu budu kod crkve u 16,30 s., radi slikanja, a na svojim mjestima u 17,45 s., a svi ministranti u sakristiji obučeni u 17,30 s., pa će Biskup sa svećenicima i ministrantima doći u procesiji uz crkvu na oltar, ako bude lijepo vrijeme. Sv. Misa i Krizma bit će u crkvi, mjesta u klupama za krizmanike i kumove bit će označena, a za roditelje i ostale kako tko zauzme mjesto u preostalim klupama.
 • Krizmanici: za vas još vjeronauk, proba i dogovor u utorak u 17,00 sati, svi doći.
 • U petak pred Krizmu ispovijed Krizmanika, roditelja i kumova u crkvi u 16,00 s., a generalna proba svega, poslije sv. ispovijedi, te preuzimanje tunika za sv. Krizmu, a sv. Misa i pobožnost Gospi je redovito u 18,30 s. Generalna proba za sve pjevače Velikoga zbora „Mladi“ u subotu prije sv.Krizme u 17 s., a danas proba zbora „Mladi“ i Folklora u 12,00 sati.
 • Folklor: proba u petak u 21,00 sat u župnoj dvorani.
 • CnaK: u dnu crkve imate još novoga broja CnaKa pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • U četvrtak, 29. svibnja je Spasovdan, nezapovjedan blagdana, sv. Misa u 18,30 s.
 • Katolička nogometne liga: Naša župa Stolac osvojila je prvo mjesto u Trebinjskoj biskupiji, kao natjecatelji u MŽKNL u Hercegovini, te kao pobjednici i predstavnici Trebinjske biskupije idu u petak, 30.V. u Poreč i Pulu na Završnicu malonogometnog turnira Crkve u Hrvata. Ekipe ostaju 3 dana u Istri, te osim nogometa sudjeluju i u mnogim drugim kulturno-športskim programima, a gostovat će kod njihovih mladih u Istri.
 • Svibanjske pobožnosti još traju ovaj tjedan, pa se rado odazivajmo na pobožnosti i Mise.
 • U sljedeću nedjelju je Prva nedjelja, ispovijedam prije sv. Misa koje su u: 8,00 i 9,30 sati.
 • Pomoć za poplavljene primali smo prošli tjedan i još primamo danas do podne, a ako netko želi dati prilog u novcu, 2 naša ministranta stat će poslije Mise na vrata crkve pa tko želi i može neka stavi svoj prilog u košaricu. Pomoć smo jednu poslali za Posavinu u petak preko Bisk. Carit., a druga pomoć ide sutra u pon. popodne. Hvala svim darovateljima!
 • Danas su izbori za Europski parlament u Mostaru, pozivam sve, pođite na ove izbore.
 • Danas poslije sv. Mise u 8,00 s. roditeljski sastanak za roditelje i krizmanike u dvorani.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župn. uredu, neka dođe poslije sv. Mise.