• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 18,30 s., osim u petak u 16,30 i u subotu sv. Misa na Radimlji u 18,00 s.
 • U sljedeću nedjelju je Prva Sv. Pričest u našoj župi, sv. Mise samo 2: u 8,00 i 11,00 sati, a vi odaberite na koju ćete Misu doći. Pod ovom sv. Misom u 11,00 s. prednost za mjesta u klupama imaju Prvopričesnici njih 41 i njihovi roditelji. A Klub ćemo zamoliti da otvore Igralište u 9,00 sati za parkiranje. Danas je samo jedna sv. Misa u 8,00 sati.
 • B.O.MO. nas potiče da se registriramo i iziđemo na izbore 25.V. za Europski parlament.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenta ženidbe želi primiti: Jakov Sopta sin Ivanov i Mirjane r. Kordić iz Mostara, župa Sv. Matej i Karolina Raguž, kći Grgina i + Slave r. Vučina iz Kruševa, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u u Stocu, u petak 16. svibnja o.g.. u 18,00 sati.
 • U subotu je sv. ispovjed za Prvopričesnike i njihove roditelje u 10,00 s., sv. Misa poslije ispovijedi (10,30), pa podjela robe Prvopričesnicima.
 • Prvopričesnici: za vas još jedna generalna proba u petak u 17,00 s., svi trebate doći. Službeni fotograf bit će Božo Raguž iz Stoca i nitko više oko oltara, da ne bude gužva, pa se za sve javite Boži, album sa slikama i DVD od predstavljanja na Veliki Četvrtak i Prve Pričesti u sljedeću nedjelju, sve 30 KM., novac možete predati i s. Alojziji, a vi možete poslije slikati vašim foto-aparatima, a oko oltara samo jedan za sve. Prva Pričest je veliki događaj za našu župu, pa se pripremimo dostojno. U nedjelju neka prvopričesnici dođu u 9,45 s. radi slikanja i poredavanja vani prije sv. Mise.
 • U nedjelju pod sv. Misom u 11,00 s. na koru pjeva: Veliki zbor „Mladi“, proba u 10,00 s.
 • U subotu, 17. svibnja u sklopu manifestacije Stolačko kulturno proljeće bit će na Radimlji u 18,00 sati komemoracija i sv. Misa za sve poginule na Bleiburškom križnom putu do Stoca i oko Stoca. Stolac je naš Bleiburg. Očekuje se veliko mnoštvo naroda iz čitave Hercegovine, predvođeni svećenicima i mjesnim vlastima. Svi pjevači i oba Folklora u narodnim nošnjama neka budu na Radimlji u 17,30 s. Sve vas pozivam u subotu večer na Radimlju u 17,30 s., program: svibanjska pobožnost, pa polaganje vjenaca, pa sv. Misa u 18,00 s., koju predvodi fra Miljenko Mića Stojić sa Širokog Brijega, vicepostulator kauze „Fra Leo Petrović i 65 subraće“. Za one koji nemaju auta i ne mogu poći pješice vozit će autobusi. Tri autobusa besplatno voze i polaze u isto vrijeme u 17,00 s. iz Vidova Polja, Rotimlje i Aladinića (Bobanovo 17,00) i usput primaju hodočasnike za Radimlju, poslije Mise vraćaju ih tamo odakle su ih uzeli. Mladi mogu i pješice.
 • Hodočašće u Hrasno Kraljici Mira: autobus dolazi do crkve u 9,00 s., a polazi kad Dumo obavi službene poslove u uredu i roditeljski sastanak s roditeljima prvopričesnika, pođite i svojim autima, neki su u dogovoru s Dumom otišli pješice. U Hrasnu nastupamo s dvije pjevačke skupine: Modra Rijeka i Klapa 6, a nekoliko ministranta će ministrirati pod sv. Misom. U Svetište ulazimo zajednički sa župnom zastavom. Sv. Misa u 11,00 sati.
 • Maturantska Misa: sinoć su naši maturanti svečano proslavili svoju Misu i maturalnu večer.
 • Svibanjska pobožnost i sv. Misa svaku večer u 18,30 s., dolazimo rado na Gospine pobožnosti.
 • CnaK: Stigla je nova CnaKa po cijeni od 3 KM., a ima i Radosna Vijest po 2 KM.
 • Krizmanici: vjeronauk u utorak u 17,00 s., a sv. Krizma će biti 31. svibnja, subota u 18,00 s.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom redu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Sada iza ove sv. Mise bit će u dvorani roditeljski sastanak za Prvopričesnike i njihove roditelje.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Anđelko Marić i Đure Previšić, za pokoj njihovih duša pomolimo se! Oče naš…