• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim petka u 16,30 s. na Križevac.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su samo 2: u 8,00 i u 11,00 sati, a danas također 2: u 8,00 i u 17,00 s.
 • Pokorničko hodočašće u Hrasno: Ove godine organiziramo u Korizmi pokorničko hodočašće župa Trebinjsko-Mrkanske biskupije u Svetište Kraljice Mira u Hrasno, svake nedjelje hodočaste po tri župe, a svećenici susjedni ispovijedaju. U sljedeću nedjelju ispovijedam i ja u Hrasnu i imam sv. Misu za hodočasnike, pa su zato kod nas 2 sv. Mise, a u 2. nedjelju 23. III. hodočaste župe Rotimlja, Stjepan Krst i Stolac. Povratna karta autobusom košta 5 KM., javljajte se u Župni ured, a potičem da pođete i malim autima. Autobusi župa Stoca i Rotimlje polaze u 2. nedjelju iz Stoca od crkve u 13,50 s. Program: u 15 s. Križni put, Sveta ispovijed – ispovijeda više svećenika, u 16,30 sv. Misa, predvodi i propovijeda susjedni svećenik. Prospekt imate na oglasnoj ploči i na portalu župe.
 • Korizma je vrijeme odricanja, pokore, posta i molitve, učinimo nešto dobro u ovoj Korizmi.
 • U sljedeći petak, 14. ožujka i svakog petka u Korizmi bit će Križni put sa sv. Misom na Križevcu u 16,30 sati. Prošloga je petka bilo vrlo lijepo, masa svijeta, više stotina vjernika, što je bilo lijepo za pogledati kako procesija u pobožnosti vijuga uz Križevac u pjesmi i molitvi. Bogu hvala. Pozivam vas sve na Križni put i ovoga petka i svakog petka u Korizmi uz Križevac u 16,30 s., od najmlađih do najstarijih.
 • Prvopričesnici kako nam se bliži Prva Pričest u našoj župi 18. svibnja, uskoro ćemo početi s kontrolnim ispitima, probama, i vježbama, a do tada s časnom sestrom dobro učite. Krsne listove ili potvrde o krštenju ako niste kršteni u ovoj župi donesite do kraja ožujka, 3. mjeseca.
 • Krizmanici: Učite sada gradivo iz katekizma: Molitve i pouke IV. dio (103.-108.) i vama će početi ubrzo kontrolni ispiti za Krizmu koja će biti, 31. V.
 • Tečaj za kršćanski brak u Čeljevu za čitav Dekanat, zaručnici javljajte se!
 • Folklor: proba u sljedeći nedjelju poslije sv. Mise u 11,00 sati.
 • Župni vjeronauk nedjeljama: poslije sv. Mise u 8,00 s.: od 5.-8. r. Osmogodišnje škole, a danas poslije sv. Mise u 17,00 s.: od 1.-5. r. Devetogodišnje škole u župnoj dvorani, a u sljedeću nedjelju sva djeca od 1.-8. r. vjeronauk poslije sv. Mise u 8,00 s. u crkvi, jer su samo u nedjelju dvije sv. Mise u 8,00 i u 11,00 sati.
 • Molitva za mir u Ukrajini i u Siriji: ovih su nas dana naši biskupi potakli na molitvu za mir u Ukrajini i u Siriji, u molitvi vjernika svi smo zajednički molili, a vas molim, molite se i osobno, a proglas naših BiH biskupa možete pročitati na oglasnoj ploči i na župnom portalu.
 • Jedna napomena: Caritas iz MO poslao nam je kutijice za prikupljanje priloga u Korizmi, časna će ih ovih dana podijeliti djeci, a oni će ih vratiti u 5. Nedjelju Korizme, a možete svoje korizmene priloge skupljati i u privatnim kasicama ili kovertama kod kuće, a vi ostali možete svoje priloge donijeti osobno u 5. Nedjelju Korizme i predati ih u dnu crkve našim ministrantima.
 • CnaK, u dnu crkve imate najnoviji broj CnaKa pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • Korizma-karitativno djelo: u subotu smo u posjetu „Staračkom domu“- Ljubuški, Dumo, časne i „Klapa 6“. Program: pjevana sv. Misa, propovijed, druženje sa starima i časnim sestrama.
 • Sada poslije sv. Mise bit će uobičajeno pepeljanje pepelom koji smo blagoslovili na Čistu Srijedu-Pepelnicu. Pepeljamo se u znak posta i pokore riječima: Sjeti se čovječe da si prah i da ćeš se u prah pretvoriti. Stanimo poslije Mise pred oltar u dva reda, klupa po klupa, a pjevači neka na kraju Mise po običaju zapjevaju jednu pjesmui ili nastave Gospin plač, pa onda oni.
 • U 8,00 s.: Popodne u 17 s. sv. Misu predvodi o. Biskup, a poslije Mise u 18 s. predavanje za bračne parove.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka sačeka poslije pepeljanja, nećemo se zabaviti.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Mara Marić iz Gornje Bitunje, za pokoj njezine duše, pomolimo se! Oče naš …