• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim na Novu Godinu u 11,00 sati.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati.
 • U srijedu, 1. siječnja je Nova Godina, Mali Božić, Marija Bogorodica, Sv. Misa samo jedna za čitavu župu u 11,00 s. Pod tom Misom zahvalit ćemo Bogu za proteklu godinu pjesmom Tebe Boga hvalimo i pročitati Statistiku u župi. Dođimo svi na ovu sv. Misu, posebno sva djeca i mladi, zahvaliti Bogu za prošlu godinu, a zazvati Božji blagoslov za nastupajuću godinu.
 • U ovom tjednu su PP., PS., i PN., ispovijedam pola sata prije sv. Misa.
 • S blagoslovom kuća nastavljam dalje po zakazanom rasporedu, a danas po podne u 13,30 sati Vidovo Polje I., počinjem pola sata prije, radi blagoslova G. Bitunje na večer.
 • Tko se želi pokloniti Isusu u Jaslicama i darovati ga, može poslije sv. Mise, a svi prilozi idu za siromašne.
 • Današnje krštenje u 11,00 s.: Leonora Stijepić, Stolac V. P., rođ. u Mostaru, 10. XI. 2013., peto dijete rodit. Borko Stijepić i Silvana r. Kralj, kuma: Danijela Raguž. Čestitamo!
 • Kalendari: Vani kod naših ministranata možete nabaviti kalendare od 12 lista po 3 KM. i džepne kalendare po 2 KM.
 • Prilozi za Filipine: Sva današnja lemuzina i prilozi idu za Filipine, koji su pogođeni razornim potresom, u kome je poginulo 10.000 ljudi, a 11 milijuna ostali su beskućnici. Na Filipinima je 95 milijuna stanovnika, a 85 % od toga su katolici. Sada poslije sv. Mise dvojica ministranata stat će na vrata crkve, pa ako još netko želi dati svoj prilog može. Hvala svima.
 • Misije: u prošlu nedjelju, 4. Došašća, prikupljali smo priloge za Misije prodajom kolača. 63 žene i djevojke donijele su vrlo kvalitetne kolače prikladno upakirane. Sve je prodano i dobili smo 1.180 KM. za Misije, a prije mjesec dana prikupljali smo za Misije u župi Kisongo u kojoj djeluju dvojica naših misonara i dobiveno je 1.560 KM. Svega skupa 2.740 KM. Ovo je za svaku pohvalu. Hvala svima, a neka dobri Bog svakome uzvrati svojom milošću.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.