• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 17,00 s.,osim utorka u 16,00 s. i još dodatno pon. i sub. u 10,00 s.
 • U sljedeću nedjelju samo jedna sv. Misa za čitavu župu u 11,00 s. i svečani završetak Pučkih misija.
 • Braćo i sestre: ovom sv. Misom i zazivom Duha Sv., započeli smo Pučke misije u našoj župi, koje će trajati tjedan dana, do sljedeće nedjelje. Sav program imate na letku u dnu crkve, a imate i na našem župnom portalu. Sve vam tamo piše pa dobro pročitajte i sudjelujte u svim programima. Svaki ću dan najaviti program sljedećeg dana. Sutra u pon. u 10,00 s. susret misionara sa starim i nemoćnim osobama ovdje u crkvi, dovezite stare u crkvu. Prigoda za sv. ispovijed, sv. Misa, propovijed, bolesničko pomazanje, potpuni oprost, druženje i čašćenje u našoj župnoj dvorani. U 17,00 s. prigoda za ispovijed, sv. Misa i propovijed, potpuni oprost, a nakon sv. Mise pouka za obitelji. Svaku večer dođite svi na sv. Misu i propovijed i tko želi ispovijed, a poslije ostaju na pouci samo oni kojima je namjenjeno. Ipak bih posebno naglasio petak i subotu. U petak u 17,00 s. ispovijed za sve odrasle iz župe, koji se ne budu ispovijedili drugih večeriju, ispovijeda više svećenika, zatim Križni put u crkvi i sv. Misa, posveta župe i župljana Presv. Srcu Isusovu, a u 19,00 s. Biskupovo predavanje o vjeri osobama s višom izobrazbom iz župa Stoca i Aladinića ovdje u crkvi u Stocu. U subotu u 10,00 s. ispovijed, Misa i propovijed za djecu Osnovne škole, ispovijeda više svećenika, a u 17,00 s. ispovijed za mlade, sv. Misa i propovijed, poseban blagoslov roditelja s djecom, procesija sa svijećama (svijeće možete nabaviti u Župnom uredu) i posveta župe i župljana Bezgr. Srcu Marijinu. Nakon sv. Mise susret i pouka za mlade. Za vrijeme Pučkih misija možete jedanput dobiti i potpuni oprost ako se iskreno pokajate, ispovijedite, pričestite i izmolite Oče naš, Zdravo Marijo i Slava Ocu, na nakanu sv. Oca.
 • Pjevači: u nedjelju proba za sve pjevače svih zborova u dvorani poslije Mise u 11,00 sati, to je proba za Cvjetnicu, Veliki Tjedan i Uskrs, Muka Isusova i ostalo što je potrebito za ove dane.
 • Dekanatski Tečaj za zaručnike završava večeras na Rotimlji.
 • Prvopričesnici subotama u 9,00 s. vjeronauk.
 • U srijedu, 13. ožujka u 9,30 s. u Katedrali u Mostaru organizira se studijski dan o Križu Isusovu.
 • Caritasove kutijice: donesite u nedjelju na sv. Misu pred oltar, a ostali će moći dati svoje korizmene priloge poslije sv. Mise u nedjelju na vratima crkve kod naših ministranata.
 • CnaK: U dnu crkve imate još najnovijeg broja Cnaka po cijeni od 3 KM. i misijski list R. Vij. po 2 KM.
 • Evo, hvala Bogu i svima vama, u nedjelju smo preko HRT poslali u svijet lijepu sliku o Stocu i Hercegovini.
 • U ovom tjedni najavljujem Uskrsnu ispovije starih po selima i u Gradu i to:
  • Srijeda:
   • Udora 9,00 s. ispovijed u groblju, pa sv. pričest,a poslije ispovijed starih Podprisoje, Riđica i Doluša.
   • Bjelojevići u 10,30. ispovijed starih po selu.
   • Boljuni u 11,30 s. isppvijed u groblju pa sv. pričest, a poslije ispovijed starih po Boljunima.
   • Orahovica i Bačnik u 12,30 s.
  • Četvrtak:
   • Grdijevići 9,00 s., D. i G. Duboka 9,30, Pušišta 10,00, Poplat 10,30 i Kruš.11,00 s.
   • Ul.Kn.M.V:Gor.12; Grad:Ul.Vl.M.,Kr.T.,Hum.Zgr.,Zr.-Fr.i Du.1s..; V.P.2; Nj.3 
  • Petak:
   • Poprati 9 s., Boroj. 10, Krem. i Masl. 11, Bor.-Gr. 11,30, Pj.-Gr. 12, Pj.- Kula 12,30
   • Barane u 1s. pop., Grad:Ul.Hr.br., Ban., Kr.Kat., Kn.Dom.i Don L.L. 2 s .pop. 
 • Molim vas, dovezite što više starih sutra u ponedjeljak u 10,00 s. u crkvu na susret s misionarom, napravite jedno dobro djelo, a i njima će biti drago, pa ćemo ih popisati koji su došli da ih ne tražim ovih dana po obiteljima, a ja ću svakako obaći naša sela i grad gdje bude potrebno ovako kako sam pročitao. Hvala svima unaprijed koji se uključe u ovu plemenitu akciju.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Nenad Proleta iz Stoca i Cvijeta Proleta s Borojevići-Greda, za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Oče naš…