• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim četvrtka u 17 s., petak u 16,30 s. na Križevac i subotu u 8 s. ujutro.
 • U sljedeću nedjelju, 3. ožujka je samo jedna sv. Misa u župi u 11,00 sati. Sv. Misu izravno preko satelita prenosi HRT preko svoga 2. programa. Oni dolaze već u petak u župu. Misu predvodi i propovijeda mons. Josip Mrzljak, biskup varaždinski i predsjednik Caritasa HBK u koncelebraciji s još nekoliko svećenika. Molim vas dođite na vrijeme i najprije ćemo popuniti crkvu, a onda plato pred crkvom. Snimat će više kamera. Misa treba završiti za sat vremena radi prijenosa. Pod sv. Misom pjevaju naši pjevači ujedinjeni u jedan župni zbor.
 • U drugu nedjelju, 10. ožujka, bit će samo jedna sv. Misa u župi u 17,00 sati. Te nedjelje otvaramo Pučke misije u našoj župi, koje će trajati tjedan dana. Sv. Misu u nedjelju predvodi i propovjeda misionar o. Jozo Čirko, dominikanac. Pozivam vas sve na ovu svečanu sv. Misu, a letke s kompletnim programom kroz čitav tjedan, možete uzeti u dnu crkve, ponesite i drugima, a ako nestane, javite se časnoj sestri.
 • U četvrtak, 28. veljače u 17,00 s. sv. Misa i Tebe Boga hvalimo za vjerno odsluženo papinstvo Benedikta XVI., koji se taj dan povlači iz papinske službe. Dođimo na ovu sv. Misu!
 • U petak je Križni put i sv. Misa na Križevcu, počinjemo ispod Križevca u 16,30 s.
 • U ovom tjednu su PP., PS. i PN. Budući smo u petak na Križevcu, ispovijed Prvog petka će biti u četvrtak u 16,00 s., pa u 17,00 s. sv. Misa, a u petak se samo pričestite i tako ste obavili PP., u nedjelju ne ispovijedam radi snimanja sv. Mise, pa će ispovijed PS. i PN. biti u subotu ujutro u 7 s., a sv. Misa u 8,00 s., a u nedjelju se samo pričestite i tako ste obavili pobožnost PN.
 • Sutra u ponedjeljak, 25. veljače po podne, dolazi nam Slovenska RT. iz Ljubljane, koja će snimiti našu crkvu i obaviti intervju s Dumom ispred Slovenske BK za televizijsku religioznu emisiju „Putovi“.
 • Tečaj za kršćanski brak na Rotimlji za čitav Dekanat 8., 9.i 10. III., Zaručnici, javljajte se!
 • Jučer smo bili: dumo, časne i „Klapa 6“ u posjeti Staračkom domu u Ljubuškom, koje vode sestre Milosrdnice. Bila je pjevana sv. Misa, propovijed, druženje i čašćenje sa starima i časnim sestrama i sve je proteklo lijepo i srdačno na obostrano zadovoljstvo. Bogu hvala!
 • U subotu u 10,00 sati u župnoj dvorani, vjeronauk i proba za sve naše Prvopričesnike iz župe i roditeljski sastanak za sve roditelje naših Prvopričesnika.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Za uspjeh Pučkih misija u našoj župi izmolimo: Oče naš…