• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 18,00 sati, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito kao i danas: 8,00, 9,30 i 11,00 sati.
 • Godina vjere: Danas u svim našim župama otvoramo Godinu vjere, koja će trajati do 24. studenoga – Krist Kralj 2013. Godinu ćemo ispuniti raznim pastoralno-duhovnim programima, a sve u vidu učvršćenja našega vjerničkog puka u svetoj vjeri. Sinoć je o. Biskup s dekanima naših biskupija pod sv. Misom u 18,00 sati u našoj mostarskoj katedrali proglasio Godinu vjere za naše biskupije, a u četvrtak, 11. listopada sv. Otac Papa proglasio je u Rimu na Trgu Sv. Petra Godinu vjere za cijelu Crkvu Katoličku.
 • U sljedeću nedjelju je Misijska nedjelja: molit ćemo za Misije, a svi prilozi i lemuzina toga dana idu za naše misionare po čitavom svijetu, ponesimo svoj prilog u nedjelju za naše misionare.
 • U četvrtak, 18. listopada je Lučindan - Sv. Luka evanđelist, sv. Misa na Komanju Brdu u 11,00 s., prigoda za ispovijed prije Mise, a poslije Mise zajedničko čašćenje kod kapele.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Dragan Marić sin + Pavla i Božice r. Mustapić iz Riđice-Burmazi, naša župa i Darija Čuljak kći Zdravkova i Valentine r. Martinović iz Mostara, župa Sv. Matej. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Mostaru, župa Sv. Ivan u subotu, 20. listopada 2012.
 • Folklor: proba u subotu u 19,00 sati. U subotu, 20. listopada naše HKUD „Stolac“ slavi svoju desetu obljetnicu svoga djelovanja. Osnovani smo 20. listopada 2002. na prvoj folklornoj probi u 17,00 s., na koju se skupilo 120 mladića i djevojaka i taj se broj zadržao nekoliko godina, pa ćemo u subotu malo obilježiti godišnjicu folklora.
 • Svaku večer listopadska pobožnost i sv. Misa u 18,00 s., a četvrtkom klanjanje Presvetom.
 • Cnak, još imate u dnu crkve najnovijeg broja CnaKa, pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • U 8,00 s. S nama su na ovoj ranoj sv. Misi bila djeca od 1. do 4. r. Osnovne Škole da se malo sva djeca zajednički međusobno upoznaju, a sada odmah poslije sv. Mise neka djeca sjednu u klupe, bit će zajednički kratki vjeronauk.
 • U sljedeću nedjelju neka na sv. Misu u 8,00 sati dođu sva djeca Osnovne Škole od 5. do 8. r., a poslije sv. Mise zajednički vjeronauk za sve.
 • O. Jozo Milanović imat će danas sv. Misu u Kruševu u velikom groblju u 17,00 sati.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.