• 1
  • 2
  • 3
  • Sv. Mise kroz tjedan u 18,00 sati, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati.
  • U ponedjeljak - sutra, 1. listopada je Sv. Mala Terezija, zaštitnica Bjelojevića. Sv. Misa u Bjelojevićima u 11,00 sati, a prigoda za ispovijed prije sv. Mise.
  • Od ponedjeljka, 1. listopada počinje Gospin mjesec listopad: svaku večer u 18,00 sati u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom za duhovna zvanja. Krunicu predmole djeca po razredima Osnovne Škole: od ponedjeljka do četvrtka djeca od V. do VIII. razreda, petak I. i II. razred, subota III. i IV. razred. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, svaku večer svi na pobožnost i na sv. Misu.
  • U ovom tjednu su PP. PS., i PN., ispovijedam pola sata prije sv. Misa.
  • Danas u nedjelju po Miholjdanu hodočastimo u Trebinje, kod nas je samo rana sv. Misa ova u 8,00 s., a poslije krećemo za Trebinje. Misu u Trebinju u 12,00 sati uz nas svećenike predvodi biskup Ratko, povodom Dana Trebinjske biskupije, potičem - pođite koji možete.
  • Danas je 46. Svjetski dan sredstava društvenih komunikacija, Biskupska konferencija BiH-a izdala je i prigodnu knjižicu, a plakate imate na oglasnim pločama.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.