• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan, utorak - uočnica Velike Gospe u 19,00 s., srijeda na Veliku Gospu u 8,00 s. ujutro, a u ostale dane govorit ću sv. Mise izvan župe, a u subotu Misa u crkvi u 20,00 s.
 • Svete Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati.
 • U utorak, 14. kolovoza – Uočnica Velike Gospe u našoj crkvi bit će prigoda za sv. ispovijed u 18,00 s., a pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa u 19,00 s. Gospin kip je trajno postavljen kod Gospina oltara i pred njim će biti pobožnost.
 • U srijedu, 15. kolovoza je Velika Gospa, zapovjedna Svetkovina, crveno slovo u kalendaru, sv. Misa u našoj crkvi u 8,00 s. ujutro, u Prenju u 11,00 s., a patroni župa Dračevo, Gradac i Nevesinje, Mise su tamo u 11,00 sati.
 • U četvrtak, 16. kolovoza je sv. Roko, sv. Mise u Sjekosama i na Trebinji u 11,00 sati.
 • U subotu po Gospojini, 18. kolovoza godišnju sv. Misu u Kruševu u Milanovuića groblju imat će otac Jozo Milanović u 18,00 s.
 • CnaK: u dnu crkve imate još najnovijega broja CnaKa, ima i o našoj župi, a ima i dosta drugih zanimljivih članaka, pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • Uoči Velike Gospe u utorak, 14. kolovoza u Vidovu Polju na Športskom centru održat će se koncert potpore našem HKUD „Bosansko Izvorno Kolo“ s početkom u 20,00 sati, nastupit će naši poznati pjevači, grupe i folklorna društva, svi ste pozvani na ovo lijepo gospojinsko zajedničko druženje.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.