• 1
 • 2
 • 3
 • Svete Mise kroz tjedan u 7,00 sati ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 i to: 8,00, 9,30 i 17,30 s. uz vjenčanje.
 • Braćo i sestre! Neka ove današnje sv. Mise budu Mise zahvalnice Gospodinu Bogu za uspjeh naših Ilindanskih svečanosti u gradu i kod crkve i u crkvi. Sve je hvala Bogu proteklo lijepo i svečano. Drago mi je da ste se mnogi ispovijedili, da ste sudjelovali na sv. Misama i u ostalim svečanostima u čast Sv. Iliji našem zaštitniku. Vjerujem da se i on s nama radovao na nebesima. Još jedanput hvala svima koji su svojom aktivnošću i doprinosima pomogli na bilo koji način, posebno hvala mladima, a Svemogući Bog po zagovoru Sv. Ilije neka vas obdari svojim blagoslovom. Izaći će DVD od Smotre Folklora, Ilindana i Ilindanskog Koncerta, pa možete nabaviti u Foto „Raguž-a“.
 • Sponzore za Ilindan smo pročitali, neki su još i naknadno davali, svima iskreno zahvaljujem.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Dejan Marković sin Ilijin i Ane r. Maračić iz Stoca, naša župa i Josipa Šantić kći Leonardova i Marice r. Žuljević iz Viteza, župa Vitez. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u nedjelju, 29. VII. 2012. u 17,30 sati.
 • Današnje krštenje u 11,00 s.: Marko Šutalo, Stolac, rođ. u Mostaru, 3. VI. 2012. drugo dijete rodit. Tihomir Šutalo i Vedrana r. Pavlović, kum: Franjo Bošković. Čestitamo!
 • U četvrtak, 26.VII. je Sv. Ana zaštitnica Obera i Doluše, sv. Misa u groblju u 11,00 s., ispovijed prije sv. Mise.
 • Ulog: Javlja župnik nevesinjski sv. Misa u Ulogu u četvrtak na Sv. Anu u 11,00 s., tko može neka pođe.
 • Ima još nešto primjeraka posljednjeg br. Cnaka, pa tko želi može nabaviti u dnu crkve po 3 KM.
 • Još jedna obavijest: U tijeku smo ljeta, molim vas za lijepo i pristojno odijevanje u crkvi. Ovo je Božja kuća u koju se ne može doći u šorcu, tregerači, golih leđa, ramena itd. Svi znamo što je pristojno, pa se tako i vladajmo i sami upozorimo jedni druge, ako se tko zaboravi.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.