• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan; ponedjeljak i utorak Mise govorim izvan župe, srijeda u 19 s., četvrtak i petak u 7 s., a u subotu u 8 s.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00, 9,30 i 11,00 sati.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Milijan Oreč sin +Ante i Slavke r. Milićević iz Tribistova, župa Posušje i Danijela Raguž kći Jozina i Anice-Tereze r. Šutalo iz Stoca naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 7. VII. o. g. u 16,30 sati.
 • Karitasov upitnik ovih dana vratite popunjen i tako završavamo ovu akciju.
 • Današnje krštenje u 11,00 s.: Ana Raguž, Stolac, rođ. u Mostaru, 11. IV. 2012., prvo dijete roditelja Marinko Raguž i Svjetlana r. Vidović, kuma: Dijana Prskalo. Čestitamo!
 • U ovom tjednu su Prvi Petak i Prva Subota; u petak ispovijed 6,30, a sv. Misa u 7,00 s. ujutro, a u subotu, radi Prvopričesnika, ispovijed u 7,30, a sv. Misa u 8,00 sati ujutro.
 • U subotu, 7. srpnja, prva subota u srpnju, je Kraljica Apostola, zaštitnica Poprati. Sv. Misa u Popratima u 11,00 sati, a ispovijed prije sv. Mise.
 • Molim sve one koji žele pomoći novčano ili biti sponzori za organizaciju Ilindana, ili Večer-Folklora HKUD-a, mogu se javiti u Župni ured, a svi sponzori bit će pročitani na Smotri Folklora.
 • Folklor: probe za Folklor i sve pjevače za Trodnevnicu i Ilindan. Misu zakazivat ćemo ovih dana.
 • Modra Rijeka - Molim svu djecu 3. - 8. razreda koja imaju sluha i žele pjevati u Modroj Rijeci, da se ovih dana jave sestri Alojziji i tako mogu postati članovi Modre Rijeke.
 • Braćo i sestre! Pred nama je naš najveći Župni blagdan Patron župe i Dan grada i općine Sv. Ilija Prorok. Za ovaj dan pripremimo se dostojno. Plakati s prigodnim programima kreću ovih dana po našem gradu i okolnim mjestimna i gradovima. Već su po gradu počeli kulturno – športski programi, a u crkvi ćemo se pripremiti duhovno sa sv. ispovijedi i trodnevnicom. Prva večer trodnevnice poslije večernje sv. Mise, utorak, 17. srpnja bit će Večer – Smotra folklora kod naše crkve, nastupa 12 HKUD-a, od Dubrovnika preko BiH do Zagreba, koja će napraviti veliko slavlje kod crkve, poslije večernje Mise, u 20,00 sati, a poslije Folklora, pučko slavlje – predvodi bend Modra Rijeka s Bune. Svečanu sv. Misu na Ilindan u 11,00 s. i blagoslov kipa Sv. Ilije prije Mise na Trgu Sv. Ilije, predvodi ove godine mons. dr. Dražen Kutleša, pomoćni biskup Porečki i Pulski, koadjutor s pravom nasljedstva. Svi u Stocu slavimo Sv. Iliju, on je naš zaštitnik i nek se zna - taj dan Stolac slavi!
 • Duhovne vježbe: od večeras, pa do srijede popodne sam na duhovnim vježbama u Bijelom Polju – Emaus, pa se za sve potrebe obratite časnim sestrama, a one će zvati mene. Zato ću sv. Mise u ponedjeljak i utorak govoriti u Bijelom Polju, u srijedu u 19 s. u crkvi, četvrtak i petak u 7 uj. i u subotu u 8 s. uj.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani Zora Gustin-Poprati i Jozo Bogdanović-Udora, za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Oče naš…