• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan u 18,30 s., osim u subotu sv. Misa na Dubravi u 16,00 s.
 • U sljedeću nedjelju su Duhovi, 3 sv. Mise redovito: 8,00 i 9,30 i 11,00 s.
 • Foklor: pjevali Misu u 9,30, proba za sve danas u 10,30 i u 17,00 generalna proba za Berlin.
 • Svibanjska pobožnost i sv. Misa svaku večer u 18,30 s., dolazimo rado na Gospine pobožnosti.
 • U subotu, 26. V. u 16,00 s. sv. Misa na Dubravi i blagoslov Križa podignutog poginulim hrvatskim braniteljima, povodom 20.-te obljetnice pogibije 12 branitelja na ovom području. Taj dan neće biti sv. Mise i pobožnosti u Stocu, nego samo na Dubravi, pa vas pozivam gore.
 • CnaK: imate još u dnu crkve CnaKa po cijeni od 3 KM., a ima i Radosna Vijest po 2 KM., a imate i sličica Srca Isusova s posvetnom molitvom, pa uzmite i molite u svojim obiteljima.
 • Križevac: sutra u ponedjeljak, 21. svibnja, po običaju jedanput u svibnju, izaći ćemo na Križevac u pjesmi i molitvi Gospine krunice, pa sv. Misa. Polazimo ispod Križevca u 18,30 s.
 • Krizmanici: u utorak u 17,00 s. kontrolni ispit u župnoj dvorani za sve, a u srijedu u 16,00 s. završni generalni ispit ima biskup ili netko iz Mostara. U 2. utorak, 29. V. u 17,00 s. dogovor.
 • Krizmanici: u drugu nedjelju na Presveto Trojstvo, 3. VI. u 9,30 s. budite na Misi sa svojim roditeljima, pa poslije Mise roditeljski sastanak u župnoj dvorani. Doći roditelji krizmanika i krizmanici za dogovor za sv. Krizmu.
 • Berlin: u četvrtak, naš Folklor skupa s Dumom putuje u Berlin na „Hercegovačku večer 2012.“ na kojoj nastupamo s bogatim kulturno-zabavnim programom, a odlazimo na poziv naših Hercegovaca u Berlinu najviše zaslugom našega Željka Matića. Gostujemo u Berlinu skupa s našom HNŽ. Vraćamo se u ponedjeljak na večer. Ja ću sv. Misu u nedjelju služiti u Berlinu u 11,30 s. za naše Hrvate - katolike nastanjene u Berlinu skupa sa župnikom fra Petrom, a pod Misom pjeva naš Folklor. Mene ovdje u tih pet dana zamjenjuje don Srećko Majić, gen. vikar naših biskupija, a vi se za sve potrebe obratite našim časnim sestrama.
 • Današnja krštenja 2:
  • u 9,30: Petar Matić, Bjelojevići, rođen u Dubrovniku, 25. III. 2012. 5. dijete rodit. Veselko Matić i Milenka r. Raguž, kum: Damir Pažin.
  • U 11,00 s. Anđela Perić, Stolac, rođ. u Mostaru, 26. III. 2012., 3. dijete rodit. Slaven Perić i Mirjana r. Puljić, kuma: Slavica Perić. Čestitamo!
 • Danas pod sv. Misom u 11,00 s. imamo drage goste iz Zagreba koji su došli autobusom njih 60 u posjet Stocu i našoj župi, pod vodstvom gosp. Zvonimira Kuharića i njegove supruge Irene. Pozdravljamo ih, zahvaljujemo na posjeti i želimo ugodan boravak u našemu gradu. Sada poslije sv. Mise u 11,00 s. vani pred crkvom naši će momci iznijeti osvježavajuća pića, pa ćemo se svi malo zadržati u ugodnom druženju i razgovoru, a poslije naši gosti odlaze u restoran na ručak i popodne polaze iz Stoca. Zahvaljujem fra Darki Tepertu, duhovnom predvodniku naših prijatelja, na predvođenju ove sv. Mise i upućenoj propovijedi.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom redu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Vidoje Papac iz Podprisoja, za pokoj njegove duše… Oče naš..