Kontakt Info

Župa sv. Ilije Proroka

Zrinsko-Frankopanska bb
BiH - 88360 Stolac

tel.: +387 (0) 36 853 005
fax: +387 (0) 36 853 005
mob: +387 (0) 63 357-111
e-mail: rajko.markovic@tel.net.ba

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 51 
Mladi župe Stolac
PDF  | Ispis |  E-mail

Župa je prilično dobro pokrivena pastoralnim radom, a i vjerski život župe je dobar, vjernici dolaze na sv. misu i djeca na vjeronauk, ali naravno da uvijek može biti bolje.

U osnovnoj školi imamo 450 hrvatske katoličke djece, a u Srednjoj 230 mladih. Mladi i djeca uključeni su u brojne župne aktivnosti.

Imamo više župnih pjevačkih zborova: Dječji zbor „Slavuji“, Dječji zbor „Modra Rijeka“, Djevojačka pjevačka skupina „Angelus“, VIS Mladi, Tamburaši zbor, Djevojačka pjevačke skupina „Vidoštačka kraljica“, Veliki župni zbor „Sv. Cecilija“, zatim Dramska sekcija, Karitativna sekcija, HKUD "Stolac" sa 100 mladića i djevojaka, HKUD "Bosansko izvorno kolo" sa 30 mladih, Međužupna nogometna liga Hercegovine 15 mladića, Ministrantski zbor 60 ministranata, Nedjeljni čitači 95, Crkveni odbori, Apostolski zbor 12 maturanata, a po pastoralnoj potrebi još po koja skupina.

Preko 300 mladih aktivno je uključeno u život župe.

Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac Mladi župe Stolac

 

VIDEO: Gospin plač - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Gospin plač" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Video: Zdravo Tijelo Isusovo – Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Zdravo Tijelo Isusovo" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

VIDEO: O mila Majko nebeska - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"O mila Majko nebeska" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Sv. Misa iz Stoca na YouTube-HRT

Sv. Misa iz Stoca 03.03.2013. dostupna na youtube-u

Sv. Misu i portret grada i župe možete pogledati i/ili preuzeti OVDJE!